Turmalín skoryl kameň tromlovaný

Kód: 359
Novinka Tip
Neohodnotené
2,50 €
Skladom

Čierny turmalín skoryl tromlovaný je jedinečný kameň, ktorý nás môže chrániť a uzdravovať na všetkých úrovniach: fyzickej, emocionálnej, mentálnej a duchovnej. Chráni nás pred zlými energiami, poskytuje uzemnenie, prináša šťastie, zdravie a pozitívnu energiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Turmalín chráni pred negatívnou energiou, ktorú odpudzuje alebo transformuje na pozitívnu energiu. Odpudzuje psychické útoky, negatívnu energiu iných ľudí a zlé znamenia, chráni aj pred energetickými upírmi.

Chráni nás pred škodlivým elektromagnetickým žiarením pochádzajúcim z televízorov, počítačov, telefónov a akýchkoľvek ďalších zariadení.

Zlepšuje sebavedomie, odsúva zlé myšlienky. Chráni naše energetické pole a obnovuje nám stabilitu. Zvyšuje našu ostražitosť a má pozitívny vplyv na sebadisciplínu.

Mobilizuje a aktivuje k činnosti a pomáha jasne myslieť. Obnovuje poriadok v našich myšlienkach a vyrovnáva našu náladu. Má dobrý vplyv na koncentráciu aj pamäť. Upokojuje nervy, znižuje stres, úzkosť, strach. 

Turmalín je jedným z najefektívnejších a najsilnejších kameňov, ktoré vás dokážu uzdraviť a chrániť fyzicky, emocionálne, duševne a duchovne. Je to kameň, bez ktorého by ste nikdy nemali byť, pretože vás môže chrániť pred úrazmi, nešťastím, chorobami a všetkým, čo prináša negativitu alebo nešťastie.

Očista: Pod tečúcou vodou a nabíjať pri kryštály alebo na slniečku. 

Znamenia: Panna, Blíženci, Váhy, Škorpión, Kozorožec

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 3cm

cena za 1ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: