Achát, tigrie oko, hematit náramok

Kód: 891
Tip
2 hodnotenia
7,20 €
Skladom

Čierny achát je vynikajúci na uzemnenie a stabilizáciu našich ľudských elektromagnetických polí a na stabilizáciu aury. Tigrie oko je kameň, ktorý mocne uzemňuje prosperitu a šťastie do vášho energetického poľa. Kombinuje zemskú energiu s energiou slnka a vytvára vysoké vibrácie. Hematit uvádza do rovnováhy telo, myseľ i ducha. Odstraňuje všetko nepriaznivé a bráni negatívnym energiám vstupovať do aury, čím v tele nastoľuje pokoj, mier a harmóniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Achát čierny zlepšuje vašu energiu a sebadôveru. Jemne vám ukáže pravdivosť situácií. Tento kameň pomáha pri emočnej rovnováhe, ponúka odvahu, rovnováhu, vytrvalosť telu, mysli i duchu. Vyhladzuje a stabilizuje auru a pomáha presnosti vnútorného zraku. Achát vám pomáha dostať sa do kontaktu so svojím vnútrom. Premieňa temné emócie, ako je žiarlivosť, horkosť a odpor, a podporuje sebaprijatie a odpustenie.

Tigrie oko predstavuje moc, odvahu a nebojácnosť tigra. Tigrie oko je kameň, ktorý zosilňuje a zvyšuje energiu akýchkoľvek iných kameňov. Je nevyhnutnosťou, ak hľadáte vo svojom živote rovnováhu a harmóniu.

Hematit má silný vplyv na krv a pomáha pri obehových problémov, ako je anémia, posiluje a reguluje tvorbu krvi.  Na duševnej úrovni prispieva hematit k sústredeniu a zameraniu na jednu vec. Zlepšuje pamäť a prispieva k zrodu originálnych myšlienok. Obracia pozornosť mysle k základným veciam nutným pre prežitie. Súčasne pomáha triediť problémy každého druhu. Jedná sa o užitočný kameň pri štúdiu matematiky a technických predmetov. Na telesnej úrovni je hematit silno spojený s krvou. Posilňuje a reguluje tvorby krvi. Dokáže vyháňať z tela horúčku.

Čakra: Solarus plexus

Astrologické znamenie: Blíženci, Lev, Panna, Vodnár. Škorpión, Kozorožec, Baran

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: JAR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: