Slnečný kameň tromlovaný

5 hodnotení

Slnečný kameň je spojený so šťastím. Čistí a energizuje všetky čakry. Slnečný kameň prináša dobrú náladu, zvyšuje intuíciu. Rozptyľuje strach, zmierňuje stres a zvyšuje vitalitu. Podporuje nezávislosť a originalitu. Obzvlášť užitočné pre tých, ktorí majú problém povedať „Nie“ ostatným. Slnečná kameň uľahčuje sebestačnosť a nezávislosť.

Dostupnosť Skladom
Kód: 564
3,90 € –20 % 3,12 €
Slnečný kameň tromlovaný
5 hodnotení
Slnečný kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
3,90 € –20 %
5,0 5 hodnotení

Slnečný kameň tromlovaný

Slnečný kameň vnáša do života radosť a svetlo. Jedná sa o alchymistický kameň, ktorý počas meditácií aj v každodennom živote prináša hlboké spojenie so svetlom a liečivou silou slnka. Slnečný kameň tiež zaháňa pocity zlyhania a zvyšuje vedomie vlastnej ceny aj sebadôveru. Vyvoláva optimizmus a nadšenie. Pomáha pozerať na všetko z lepšej stránky.

Liečebné využitie: Slnečný kameň podporuje samoliečivé schopnosti, reguluje činnosť autonómneho nervového systému a udržuje rovnováhu všetkých orgánov. Lieči chronickú bolesť v krku a prináša úľavu v prípade žalúdočných vredov. Mimoriadne dobre pomáha pri chorobách a problémoch spôsobených striedaním ročných období. Rozháňa depresie. Viac kúskov môžete rozložiť okolo tela, čím sa uľaví pri problémoch s chrupavkami, reumatizme a všeobecne od bolestí.

Čakra: sakrálna, srdcová, solar plexus

Astrologické znamenie: Rak, Strelec, Býk

Rozmer cca 3-4cm

Cena za 1ks

 

Pôvod: Kanada

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Selenit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,26 € bez DPH
1,52 €
1,90 € (–20 %)

Selenit prírodný je vysokoenergetický kryštál ktorý prináša ochranný prvok univerzálnej životnej sily. Selenit stelesňuje božskú ženskú energiu a umožňuje...

Kód: 330
Slnečný kameň náramok - svetnaramkov.sk
Tip
8,60 € bez DPH
10,32 €
12,90 € (–20 %)

Slnečný kameň vnáša do života radosť a svetlo. Šíri okolo seba priaznivú atmosféru a zvyšuje úroveň intuície. Ak váš život stráca príjemnejšiu tvár, dokáže mu ju slnečný kameň...

Kód: 622