Slnečný kameň tromlovaný

Kód: 564
Neohodnotené
3,90 €
Skladom

Slnečný kameň je spojený so šťastím. Čistí a energizuje všetky čakry. Slnečný kameň prináša dobrú náladu, zvyšuje intuíciu. Rozptyľuje strach, zmierňuje stres a zvyšuje vitalitu. Podporuje nezávislosť a originalitu. Obzvlášť užitočné pre tých, ktorí majú problém povedať „Nie“ ostatným. Slnečná kameň uľahčuje sebestačnosť a nezávislosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Slnečný kameň vnáša do života radosť a svetlo. Jedná sa o alchymistický kameň, ktorý počas meditácií aj v každodennom živote prináša hlboké spojenie so svetlom a liečivou silou slnka. Slnečný kameň tiež zaháňa pocity zlyhania a zvyšuje vedomie vlastnej ceny aj sebadôveru. Vyvoláva optimizmus a nadšenie. Pomáha pozerať na všetko z lepšej stránky.

Liečebné využitie: Slnečný kameň podporuje samoliečivé schopnosti, reguluje činnosť autonómneho nervového systému a udržuje rovnováhu všetkých orgánov. Lieči chronickú bolesť v krku a prináša úľavu v prípade žalúdočných vredov. Mimoriadne dobre pomáha pri chorobách a problémoch spôsobených striedaním ročných období. Rozháňa depresie. Viac kúskov môžete rozložiť okolo tela, čím sa uľaví pri problémoch s chrupavkami, reumatizme a všeobecne od bolestí.

 

Čakra: sakrálna, srdcová, solar plexus

Astrologické znamenie: Rak, Strelec, Býk

Rozmer cca 3-4cm

Cena za 1ks

 

Pôvod: Kanada

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: