Drievka Palo Santo 25g

Neohodnotené

Palo Santo má relaxačnú arómu, používa na zmiernenie stresu a má a očistný účinok na telo a myseľ. Pri horení uvoľňuje úžasnú sladkú kokosovú arómu. Väčšina ľudí ihneď pocítiť blahodarné, prečisťujúce účinky.

Dostupnosť Skladom
Kód: 869
3,90 €
Drievka Palo Santo 25g
Neohodnotené

Palo santo ( Bursera graveolens ) je strom, ktorý pochádza z Peru. Rastie v suchých tropických lesoch a produkuje veľmi vonnú živicu. V španielčine znamená palo santo „sväté drevo“.

Po tisíce rokov sa drevo, živica a olej používali na liečivé účely. Používa sa hlavne na liečbu bolesti a stresu. Tiež sa hovorí, že čistí negatívnu energiu.

Tento produkt je vyťažený 100% udržateľným spôsobom bez poškodenia živých stromov. Ponúkame iba produkty získané z prirodzene popadaných stromov v lesoch Peru. Certifikovaný Národnou lesnou službou a divočinou v Peru (SERFOR).

Drievko zapáľte a nechajte niekoľko sekúnd horieť, potom sfúknite plameň. Nechajte ho tlieť. Požite drievko ktoré dymí na svojom tele alebo akýchkoľvek predmetoch, ktoré chcete vyčistiť, vrátane celej miestnosti, v celom dome alebo v aute.

Upozornenie: Kadidlo ukladajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov a nikdy ho nenechávajte bez dozoru.

Hmotnosť: 25g

Balenie: 4-5ks drievka Palo Santo cca 10x1x1cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: