Drievka Palo Santo 25g

5 hodnotení

Palo Santo má relaxačnú arómu, používa na zmiernenie stresu a má a očistný účinok na telo a myseľ. Pri horení uvoľňuje úžasnú sladkú kokosovú arómu. Väčšina ľudí ihneď pocítiť blahodarné, prečisťujúce účinky.

Dostupnosť Skladom
Kód: 869
3,90 € –20 % 3,12 €
Drievka Palo Santo 25g
5 hodnotení
Drievka Palo Santo 25g - svetnaramkov.sk
3,90 € –20 %
5,0 5 hodnotení

Drievka Palo Santo 25g

Palo santo ( Bursera graveolens ) je strom, ktorý pochádza z Peru. Rastie v suchých tropických lesoch a produkuje veľmi vonnú živicu. V španielčine znamená palo santo „sväté drevo“.

Po tisíce rokov sa drevo, živica a olej používali na liečivé účely. Používa sa hlavne na liečbu bolesti a stresu. Tiež sa hovorí, že čistí negatívnu energiu.

Tento produkt je vyťažený 100% udržateľným spôsobom bez poškodenia živých stromov. Ponúkame iba produkty získané z prirodzene popadaných stromov v lesoch Peru. Certifikovaný Národnou lesnou službou a divočinou v Peru (SERFOR).

Drievko zapáľte a nechajte niekoľko sekúnd horieť, potom sfúknite plameň. Nechajte ho tlieť. Požite drievko ktoré dymí na svojom tele alebo akýchkoľvek predmetoch, ktoré chcete vyčistiť, vrátane celej miestnosti, v celom dome alebo v aute.

Upozornenie: Kadidlo ukladajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov a nikdy ho nenechávajte bez dozoru.

Hmotnosť: 25g

Balenie: 4-5ks drievka Palo Santo cca 10x1x1cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Kadidlo kopál 20g - svetnaramkov.sk
Tip
2,86 € bez DPH
3,44 €
4,30 € (–20 %)

Kadidlo kopál sa používa na čistenie energie priestorov a predmetov. Má čistú, ľahkú, drevitú vôňu, ktorá sa dá prirovnať k borovici. Prináša veľmi pozitívnu a láskyplnú...

Kód: 505
Kadidlo Vonné tyčinky Satya - svetnaramkov.sk
1,30 € bez DPH
1,56 €
1,95 € (–20 %)

Vonné tyčinky Kadidlo od Satya. Ručne vyrábané s prírodným extraktom kadidla. Vôňa kadidla zlepšuje pamäť. Kadidlo obsahuje látky, ktoré potláčajú stres a pomáhajú nám sa...

Kód: 375/2