Heliotrop kameň prírodný

Neohodnotené

Heliotrop sa po stáročia používa na ochranu, podporu a liečenie. Je to silný amulet na ochranu pred negatívnou energiou a môže vám tiež pomôcť zostať pokojný v stresových situáciách.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 33/11
1,50 € –20 % 1,20 €
Heliotrop kameň prírodný
Neohodnotené
Heliotrop kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,50 € –20 %

Heliotrop kameň prírodný

Heliotrop je známy aj pod názvom (bloodstone) krvavý kameň.

Heliotrop je fascinujúci kameň. Tento tmavozelený drahokam bol vyhľadávaný po tisíce rokov pre svoj jedinečný vzhľad a liečivé vlastnosti. Tento staroveký kameň bol dokonca v histórii zdokumentovaný ako kameň so silnými metafyzickými schopnosťami.

Heliotrop má ochranné vlastnosti, ktoré odvracajú všetky druhy hrozieb - od verbálnych až po fyzické. Považuje sa za poskytnutie vedenia a odvahy tým, ktorí to najviac potrebujú.

Ak vám chýba motivácia alebo jasnosť pri rozhodovaní, alebo jednoducho potrebujete mentálnu podporu, tento kameň vám pomôže oživiť a zvýšiť hladinu energie.

Umiestnenie heliotropu okolo vás alebo blízko vás, keď spíte, vás údajne revitalizuje a stimuluje silné sny. Používa sa na zbavenie negativity a zlých síl - ponúka silnú ochranu, zatiaľ čo ste najzraniteľnejší.

Liečivé vlastnosti heliotropu súvisia s hojením a revitalizáciou systému, čo z neho robí silný liečivý kameň. Heliotrop je ochranný a upokojujúci kameň. Upokojuje podráždenosť, agresivitu, netrpezlivosť a osamelosť. Podporuje pocity sebestačnosti a uzemnenia.

Čakra: Srdca

Znamenie: Váhy, Baran, Ryby

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 2,5-3cm.

Cena za 1ks.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Aventurín zelený kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Aventurín zelený prírodný je známy ako „Kameň príležitosti“, ktorý sa považuje za najšťastnejší zo všetkých kryštálov, najmä pokiaľ ide o prejav prosperity a...

Kód: 33/7
Magnezit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Magnezit prírodný je snehovo biely kameň, prináša rovnováhu a liečivé energie do života. Energia, ktorá prúdi medzi telom a kameňom, je silná a pri prvom dotyku si všimnete, že...

Kód: 33/8
Turmalín skoryl kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
Tip
2,32 €
2,90 € (–20 %)

Čierny turmalín skoryl tromlovaný je jedinečný kameň, ktorý nás môže chrániť a uzdravovať na všetkých úrovniach: fyzickej, emocionálnej, mentálnej a duchovnej. Chráni nás...

Kód: 359