Fluorit zelený kameň tromlovaný

Kód: 604/1
Novinka Tip
Neohodnotené
2,80 €
Skladom

Fluorit zelený tromlovaný vďaka svojej veľmi usporiadanej štruktúre dodáva prostrediu harmóniu a poriadok. Zvyšuje intuitívne a logické schopnosti jeho držiteľa. Fluorit urýchľuje duchovné prebúdzanie vyvážením pozitívnych a negatívnych aspektov mysle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Staroveký rímsky prírodovedec Plinius starší napísal v encyklopédii, že fluorit je jedným z najvzácnejších drahokamov na našej planéte, pretože má liečivé a magické vlastnosti. Fluorit si cenili už starovekí Rimania, Egypťania, Kelti, Briti, Číňania a Indiáni.

Rozlíšiť pravdu od ilúzie je niekedy ťažké, najmä ak ide o intenzívne emócie. Fluorit je akýmsi sprievodcom na ceste k pravde. Pomáha pri koncentrácii a povzbudzuje vás, aby ste sa objektívne pozreli na každú situáciu. Upokojuje emócie v stresových chvíľach, čo vám umožní lapať po dychu a urobiť krok späť, aby ste videli pravdu, nerušenú ilúziou prílišnej emocionality. V kryštalickej matrici je fluorit kockou aj oktaedrom, ktorého tvary odrážajú rezonanciu s nekonečným božstvom.

Fluorit je kryštál obdarený silnou ochrannou mocou prečisťuje a stabilizuje auru. Mimoriadne účinne funguje proti škodlivým vplyvom počítačov a elektromagnetickému žiareniu. Fluorit zaháňa negatívne energie a poruchy každého druhu.

Jedná sa o kameň, ktorý dokáže zvládnuť chaos a opätovne uviesť do súladu telesnú, citovú i duševnú rovinu osobnosti.
V duševnom živote pomáha fluorit prekonávať zafixované vzorce správania a jemne otvárať dvere do podvedomia. Z neho necháva vyplávať na hladinu potláčané pocity, čo umožňuje dospieť k potrebnému rozhodnutiu. Zvyšuje sebadôveru, zručnosť, telesnú u duševnú koordináciu a súčasne uľahčuje prekonávanie duševných problémov. Fluorit odstraňuje ilúzie a odhaľuje pravdu. Výrazne pomôže, ak potrebujete konať nestranne a objektívne. Pomôže vám porozumieť vplyvu, aký má myseľ spoločne s citmi na telo. Vo vzťahoch učí dôležitosti rovnováhy. Na telesnej úrovni fluorit uľahčuje uchovanie harmónie a koordinácie.

Nabíjať chvíľočku na nepriamom slniečku

Astrologické znamenie: Ryby, Vodnár

Očista: pod tečúcou vodou, nabíjať kľudne na slniečku

Pôvod: Madagaskar

Rozmer: cca 2,5-3cm

Cena za 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: