Kryštál kameň tromlovaný

Kód: 32/10
Neohodnotené
1,60 €
Skladom

Kryštál tromlovaný je známy ako „hlavný liečiteľ“ a zosilňuje energie a myslenie, ako aj účinok ďalších kameňov. Absorbuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Vyrovnáva a revitalizuje fyzickú, mentálnu, emocionálnu a duchovnú rovinu. Čistí a vylepšuje orgány a jemné telá a pôsobí ako hĺbkový čistič duše, ktorý prepája fyzický rozmer s mysľou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvyšuje psychické schopnosti. Pomáha sústrediť sa a odomyká pamäť. Stimuluje imunitný systém a prináša telo do rovnováhy. Kryštál harmonizuje všetky čakry a vyrovnáva jemné telá.

Pomocou kryštálu budete môcť otvoriť a vylepšiť svoje intuitívne vnímanie, tvorivú predstavivosť a vizualizačné schopnosti.

Použite kryštál na čakru solar plexu, aby ste do svojho života vniesli empatiu a vylepšili svoje psychické schopnosti. Pomôže pri liečbe chorôb tráviaceho traktu, žalúdka, pečene a žlčníka. 

Je nositeľom čistého svetla, preto obsahuje všetky farby dúhy, a pôsobí na všetky čakry nášho tela. Pomáha prečisťovať naše myšlienky, a odstraňuje energetické blokády. Ich používanie v liečení, zmenách vedomia a mágii ich spojilo s duchom Nového veku.

Kryštál je možné položiť na bolestivú časť tela a ponechať ho tu, aby navrátil telesnému stavu rovnováhu a odstránil energetické prekážky, o ktorých mnohý prehlasujú, že spôsobujú ochorenie. Zvykne sa držať v ruke, aby znížil horúčku.

Znamenie: Lev, Kozorožec

Očista:  čistí a nabíja sa sám, ale môžete ho vystaviť na slniečko

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 3cm.

Cena za 1ks.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: