Achát Botswana kameň tromlovaný

Kód: 32/15
Tip
Neohodnotené
2,20 €
Skladom

Achát Botswana ktorý sa niekedy označuje ako „ Kameň zmeny “, je ohromujúci kameň s nespočetným množstvom silných vlastností. Tento klenot, najkráľovskejší zo všetkých achátov , je známy svojimi výraznými bielymi pásmi a jemnými zemitými odtieňmi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Sopečná činnosť zodpovedná za tieto nádherné kamene sa datuje pred takmer 200 miliónmi rokov.

Botswanský achát je kameňom pohodlia, prospešný pri prekonávaní depresií a posilňovaní počas procesu smútku. Pomáha zmierňovať obsedantné myšlienky a deštruktívne mentálne vzorce a pomáha prekonávať obavy, ako sú agorafóbia a záchvaty paniky na preplnených miestach.

Pomáha nám zamerať sa na riešenia a zvyšuje kreativitu, ako aj silu intuície. Botswanský achát je užitočný pri prekonávaní závislostí a iných sebadeštruktívnych kompulzívnych vzorcov správania, ako aj pri riešení potlačených emocionálnych problémov. Hovorí sa, že pomáha človeku dosiahnuť a vyrovnať sa s úspechom. Je to tiež kameň zmyselnosti. Pri liečení je prospešný pre nervový systém a môže pomôcť telu zbaviť sa toxínov a tiež pomôcť pri hojení zlomených kostí.

Používa sa na liečenie alergií a nervových porúch. Podporuje krvný obeh a cievy, zlepšuje štruktúru pokožky a zlepšuje činnosť mozgu. Pomáha okysličovaniu. Zvyšuje sexuálnu energiu a zlepšuje imunitný systém.

Astrologické znamenia: Blíženci, Býk, Panna, Škorpión

Rozmer cca 3-4cm

Cena za 1ks

Pôvod: Botswana, JAR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: