Mesačný kameň tromlovaný

Kód: 98
Novinka Tip
Neohodnotené
2,90 €
Skladom

Mesačný kameň (Adulár) tromlovaný je obzvlášť dôležitý pre ženy. Prináša šťastie zamilovaným slobodným ženám a tým, ktoré chcú otehotnieť, podporuje plodnosť. Chráni pred zlom, preto by ho mala nosiť každá žena, ktorá sa cíti neisto. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Mesačný kameň je kameňom nových začiatkov. Zvyšuje intuíciu a empatiu. Ako napovedá jeho meno, je silno spojený s Mesiacom a intuíciou. Posilňuje vnútorný mier, podporuje empatiu, kreativitu, odvahu a dláždi cestu do podvedomia.

Mnoho kultúr ho považuje za svätý kameň. Východné kultúry vidia v mesačnom kameni začarovaného ducha. V Indii ovplyvňuje sny. Ženy v arabských krajinách nosia mesačný kameň všitý do oblečenia, pretože veria, že to ovplyvní ich plodnosť.

Vyvoláva zrozumiteľné živé sny, najmä v dobe splnu. Používa sa na zvyšovanie duševných schopností a rozvíjanie vešteckého umenia Mesačný kameň prináša hlboké citové zotavenie. Kameň pôsobí preventívne proti námesačnosti.

Hojí tiež problémy hornej časti zažívacieho traktu, ktoré sú spojené s citovým napätím. Na telesnej úrovni mesačný kameň ovplyvňuje ženský reprodukčný cyklus a znižuje nerovnováhu a napätie spojené s menštruáciou. Je prepojený s epifýzou, udržuje v rovnováha hormonálny systém, stabilizuje nerovnováhu telesných tekutín a pomáha naladiť vnútorné biorytmické hodiny. Pomáha v prípadoch šoku a dá sa použiť na upokojenie hyperaktívnych detí.

Nabíjať pri splne mesiaca 

Astrologické znamenia: Rak

Pôvod: Srí Lanka

Rozmer cca: 3cm

Cena za 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: