Záhneda kameň tromlovaný

Kód: 565
Novinka
Neohodnotené
2,90 €
Skladom

Záhneda je vynikajúcim uzemňovacím kameňom. Jemne neutralizuje negatívne vibrácie a detoxikuje na všetkých úrovniach, chráni pred žiarením a elektromagnetickým smogom. Prináša emocionálne upokojenie, odbúranie stresu a úzkosti. Podporuje pozitívne myšlienky a činy. Rozptyľuje nočné mory a prejavuje vaše sny. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhneda AAA Kvality

Záhneda je ochranný amulet, ktorý pomáha chrániť váš domov, vozidlá a veci pred krádežou, poškodením a nehodami spôsobenými ľudskou chybou. Stojí za to mať ho v kabelke alebo na mieste, kde cennosti skladujeme, najmä ak ich nechávame dlho bez dozoru. Tento charakteristický minerál chráni pred agresívnym správaním na cestách a inými problémami pri jazde automobilom.

Záhneda je kameňom harmónie. Ako dymovo hnedý krištáľ vnáša najsilnejšiu svetelnú energiu do života.

Záhneda je jedným z najúčinnejšie fungujúcich uzemňovacích a ukotvovacích kameňov. Súčasne vie počas meditácie zvyšovať vibrácie. Ide o ochranný kameň so silným napojením na zemskú a základnú čakru. Svojmu majiteľovi predáva starosť o životné prostredie a ekologické riešenia. Tiež sa jedná o vynikajúci prostriedok proti stresu. Pomáha v kľude a vyrovnane prekonávať obtiažne situácie. Dodáva silu pri rozhodovaní.

 Záhneda uzemňujúca duchovnú energiu a jemne neutralizujúca negatívne vibrácie zaháňa geopatogénny stres, pohlcuje elektromagnetický smog a napomáha vylučovaniu a detoxikácii na všetkých úrovniach. Prináša pozitívne vibrácie, ktoré vyplnia okolitý priestor. Záhneda nás učí, ako sa rozlúčiť so všetkým, čo už neslúži svojmu účelu. Dá sa použiť na ochranu zemskej čakry pod nohami a na jej uzemnenie, ak je v tejto oblasti narušená zemská energia.

Používa sa na boj proti negatívnym účinkom žiarenia, vrátane spálenia od slnka, pôsobenia rádioaktívnych materiálov a chemoterapie. Tiež sa používa na zmiernenie chronických bolestí, svalových kŕčov, bolestí hlavy a napätia v rukách a chrbte.

Nabíjať na nepriamom slniečku

Znamenia: Kozorožec

Pôvod: Brazília

Rozmer cca: 3cm

Cena za 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: