Kryštál s turmalínom kameň tromlovaný

Kód: 157
Neohodnotené
2,50 €
Skladom

Kryštál s turmalínom tromlovaný, tento kryštál obsahuje silne ochranný čierny turmalín. Tento kryštál majte pri sebe, keď potrebujete ochranu a duševnú silu. Čierny turmalín je základným uzemňovacím kameňom a primárnym kryštálom používaným na odstraňovanie negatívnej energie a ochranu pred kúzlami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kryštál s turmalínom je pravý talizman ochrany, psychický štít odrážajúci a rozptyľujúci negatívne energie, entity alebo deštruktívne sily. Turmalín je šamanský kameň, ktorý poskytuje ochranu pri rituálnych prácach.

Čierny turmalín je tiež silný uzemňovací kameň elektrickej povahy, ktorý poskytuje spojenie medzi Zemou a ľudským duchom. Jeho podporná energia zarovnáva energetické centrá tela a smeruje liečivé svetlo do celého systému. Podporuje pocit sily a sebadôvery a umožňuje jasnejší a objektívnejší pohľad na svet.

Poskytuje vynikajúci štít, proti elektromagnetickému smogu a žiareniu spojenému s mobilnými telefónmi, počítačmi a inými elektronickými zariadeniami.

Vnáša do života vitalitu, zlepšuje náladu a prináša uvedomelosť a tvorivosť. Pomáha proti strachu a depresiám, posilňuje a oživuje telo, zásobuje ho energiou, spomaľuje proces vyčerpania. Regeneruje nervový systém, pomáha pri paralýze a skleróze multiplex.

Znamenia: Panna, Blíženci, Váhy, Škorpión, Kozorožec

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 3-3,5cm

cena za 1ks

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: