Ruženín s hematitovým srdiečkom náramok

21 hodnotení

Ruženín s hematitovým srdiečkom náramok je známy ako „kameň lásky“. Ruženín je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná s o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdečnú čakru. Hematit uvádza do rovnováhy telo, myseľ i ducha. Odstraňuje všetko nepriaznivé a bráni negatívnym energiám vstupovať do aury, čím v tele nastoľuje pokoj, mier a harmóniu.

Dostupnosť Skladom
Kód: 502
7,60 € –20 % 6,08 €
Ruženín s hematitovým srdiečkom náramok
21 hodnotení
Ruženín s hematitovým srdiečkom náramok - svetnaramkov.sk
7,60 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov
4,7 21 hodnotení

Ruženín s hematitovým srdiečkom náramok

Ruženín má dlhú históriu siahajúcu až do gréckej mytológie. Afrodita, bohyňa lásky, sa raz náhodou porezala, keď sa snažila zachrániť svojho milenca Adonisa. Keď sa ich krv zmiešala, zafarbila kremeň jemne ružovou farbou a ruženín bol na svete.

V inom príbehu Amor použil ružový kremeň na inšpiráciu lásky medzi ľuďmi. V starovekej egyptskej, čínskej a tibetskej kultúre sa ruženín už dlho považuje za kameň krásy, ako aj za symbol lásky.

Náramok z ruženínu s hematitovým srdiečkom má vibrácie ktoré čistia emócie a celé aurické pole a liečia srdce. Podporuje uvoľnenie napätia od stresu, rozpustenie hnevu, odporu, rozptýlenie strachu a podozrievania, čím poskytuje znovuzrodenie nádeje a viery. Pomáha tiež pri liečení fyzických srdcových chorôb a traumy.

Ak ste zatiaľ nedokázali prijať lásku, otvorí vám ruženín srdce. Keď ste milovali a lásku stratili, uľaví vášmu smútku. Ruženín vás naučí, ako milovať seba samého a vdýchne vám nový život ak si myslíte, že vás nikto milovať nemôže. Nebudete môcť prijať lásku iného človeka, pokým nedokážete milovať sami seba. Tento kameň vedie k odpusteniu sebe samému a vyvoláva sebadôveru spojenú s uznaním vlastnej ceny.

Tento kameň je často používaný liečiteľmi po celom svete kvôli jeho schopnosti odstrániť negatívnu energiu a zároveň vyvážiť čakry a zosúladiť ich s pozitívnou energiou. Tento kameň sa tiež často používa pri liečení s kryštálmi, arómaterapii a meditácii.

Niektorí veria, že kameň ruženínu je jedným z najsilnejších liečiteľov na planéte. Ružový kremeň môže pomôcť liečiť fyzické ochorenia, ako sú bolesti hlavy, bolesti kĺbov a únava uvoľňovaním toxínov z tela. Okrem toho, ak zažívate emocionálnu traumu alebo stres, môžete použiť ruženín na vyváženie svojich emócií tým, že pomôžete uvoľniť negatívnu energiu a zároveň priniesť pozitívnu energiu do aury okolo vás. Je známe, že ruženín uvoľňuje negatívnu energiu z vašej aury a prináša pozitívnu, liečivú energiu do vašej mysle.

Hematit je uzemňujúci kameň, ktorý udržuje negativitu ďaleko od vás a zabráni tomu, aby sa vás dotkli zlé energie. Akonáhle sa hematit dotkne pokožky, budete sa cítiť viac sústredení a pokojní s jeho intenzívnymi, ale jemnými vibráciami. Vlastnosti hematitových kameňov sú klenotom, pokiaľ ide o čistenie a aktiváciu koreňovej čakry, energetického centra, poskytuje pocit stability. Ak vás priťahuje hematit, môže to byť znamenie, že vo svojom živote potrebujete uzemnenie a rovnováhu.

Čakra: Srdcová.

Astrologické znamenie: Škorpión, Baran, Býk, Blíženci, Váhy

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer srdiečka z hematitu cca 12mm

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Ruženín náramok - svetnaramkov.sk
Tip
4,80 € bez DPH
5,76 €
7,20 € (–20 %)

Ruženín je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná s o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdečnú čakru. Ak k sebe chcete prilákať lásku,...

Kód: 260
Ruženín kameň prírodný - svetnaramkov.sk
Tip
1 € bez DPH
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Ruženín prírodný je predovšetkým kameň lásky a oddanosti. Je to kameň, ktorý vnáša do vášho života lásku, romantiku a nové vzťahy. Je to silný kryštál. Vo vzťahoch posilňuje...

Kód: 33/4
hematit dúha náramok - svetnaramkov.sk
4,54 € bez DPH
5,44 €
6,80 € (–20 %)

Hematit dúha sa tiež nazýva chromatický. Hematit je zvlášť účinný pri uzemnení a ako ochranný kameň. Uvádza do rovnováhy telo, myseľ i ducha. 

Kód: 680