Ruženín, ametyst, hematit náramok

14 hodnotení

Ruženín náramok v kombinácii s ametystom a strieborným hemetitom. Jedná s o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdečnú čakru. Čistí a otvára srdce na všetkých úrovniach. Vnáša do života harmóniu a lásku k sebe samému. Má ukľudňujúci účinok. Výborne poslúži vo chvíľach tráum alebo kríz.

Dostupnosť Skladom
Kód: 887
9,20 € –20 % 7,36 €
Ruženín, ametyst, hematit náramok
14 hodnotení
Ruženín, ametyst, hematit náramok - svetnaramkov.sk
9,20 € –20 %
4,7 14 hodnotení

Ruženín, ametyst, hematit náramok

Ak k sebe chcete prilákať lásku, nemusíte hľadať už nič iného než náramok z ruženínu. Keď ho položíte vedľa postele alebo do rohu vzťahov vo svojom byte, bude k vám priťahovať lásku a nové vzťahy tak účinne, že budete často potrebovať ametyst, aby sa jeho účinok trochu zmiernil. V existujúcich vzťahoch obnovuje dôveru a harmóniu a podnecuje prejavy nezištnej lásky.

Ametyst je mimoriadne mocný kameň s obrovskou ochrannou silou, obdarený vysoko spirituálnymi vibráciami. Ametyst má silnú liečivú a očistnú moc. Pomáha proti nespavosti spôsobenej prílišnou aktivitou mysle a chráni pred opakujúcimi sa nočnými morami.

Hematit uvádza do rovnováhy telo, myseľ i ducha. Odstraňuje všetko nepriaznivé a bráni negatívnym energiám vstupovať do aury, čím v tele nastoľuje pokoj, mier a harmóniu.

Čakra: Srdcová.

Astrologické znamenie: Rak, Váhy, Ryby, Škorpión, Baran, Kozorožec.

Veľkosť guľky ruženín cca 8mm a 10mm

Veľkosť guľky ametyst cca 10mm.

Veľkosť facetovaný hematit strieborný cca 3x8mm 

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Ruženín, ametyst a kryštál praskaný náramok - svetnaramkov.sk
7,90 € –20 %
5,26 € bez DPH
6,32 €

Ruženín posilňuje partnerskú vernosť ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Ametyst má silnú liečivú a očistnú moc. Pomáha proti nespavosti spôsobenej prílišnou aktivitou mysle a...

Kód: 786