Apatit náramok

9 hodnotení

Apatit rozširuje vedomie, otvára cestu pravde. Utišuje ľútosť, apatiu a zlosť. Znižuje podráždenosť a prekonáva citové vyčerpanie. Uvoľnením energie koreňovej čakry odstraňuje sklamanie a podporuje vášeň, v ktorej nie je prítomná vina.

Dostupnosť Skladom
Kód: 788
13,70 € –20 % 10,96 €
Apatit náramok
9 hodnotení
Apatit náramok - svetnaramkov.sk
Tip
13,70 € –20 %
5,0 9 hodnotení

Apatit náramok

Náramok z apatitu je zdrojom psychických darov a duchovného naladenia. Prehlbuje meditáciu a zvyšuje tzv. hadiu silu alebo kundalíni. Napomáha komunikácii a sebavyjadreniu vo všetkých rovinách.

Modrý apatit je veľmi motivačný a inšpiratívny kameň. Má povznášajúcu energiu, ktorá pomáha pozdvihnúť náladu a vytvoriť pozitívny výhľad. Pomáha posilňovať osobnú silu a znižovať negatívnu energiu. Je prospešný na zmiernenie smútku a pomáha pri zvyšovaní nálady. Modrý apatit stimuluje kreativitu a produktivitu. Podporuje pozitívnu komunikáciu so sebou a ostatnými. Modrý apatit je nápomocný pri riešení problémov a stimuluje myseľ.

Apatit je úžasný drahokam spojený s krčnou čakrou , čo znamená sebavyjadrenie vo všetkých jeho formách. Jedno z jeho hlavných použití súvisí s podporou prejavu, pomáha pri realizácii našich snov.

Astrologické znamenia: Vodnár, Blíženci,

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Mexiko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Angelit náramok - svetnaramkov.sk
8,60 € bez DPH
10,32 €
12,90 € (–20 %)

Angelit je jedným s kameňov vedomia pre nový vek. Ako napovedá jeho názov, napomáha angelit dosiahnuť kontakt s ríšou anjelov. Angelit je jedeným z tých kameňov, z ktorých...

Kód: 624