Ruženín náramok

7 hodnotení

Ruženín je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná s o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdečnú čakru. Ak k sebe chcete prilákať lásku, nemusíte hľadať už nič iné než ruženín. Je známe, že ruženín uvoľňuje negatívnu energiu z vašej aury a prináša pozitívnu, liečivú energiu do vašej mysle. Ruženín pomáha človeku cítiť sa energickejšie, pokojnejšie a milujúcejšie.

Dostupnosť Skladom
Kód: 260
7,20 € –20 % 5,76 €
Ruženín náramok
7 hodnotení
Ruženín náramok - svetnaramkov.sk
Tip
7,20 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov
4,9 7 hodnotení

Ruženín náramok

Ruženín so svojou jemnou ružovou esenciou je kameňom srdca, kryštálom bezpodmienečnej lásky. Nesie jemnú ženskú energiu súcitu a pokoja, nehy, uzdravenia a pohodlia. Hovorí priamo k srdcovej čakre, rozpúšťa emocionálne rany, strachy, odpor a cirkuluje milujúcu energiu v celej aure. Prebúdza srdce k jeho vlastnej vrodenej láske, poskytuje hlboký pocit osobného naplnenia a spokojnosti, čo umožňuje človeku skutočne dávať a prijímať lásku od druhých.

Ruženinový náramok má vibrácie ktoré čistia emócie a celé aurické pole a liečia srdce. Podporuje uvoľnenie napätia od stresu, rozpustenie hnevu, odporu, rozptýlenie strachu a podozrievania, čím poskytuje znovuzrodenie nádeje a viery. Pomáha tiež pri liečení fyzických srdcových chorôb a traumy.

Pri meditácii s ruženínom môžete cítiť bezprostredné spojenie so srdcom, pretože upokojujúce energie ho obklopujú a omladzujú. Energia sa potom môže rozšíriť zo srdca, do celého tela a do všetkých čakier, čím sa dostanú do dokonalej harmonickej rovnováhy.

Ruženín tiež podporuje sebalásku, ktorá vám môže pomôcť prilákať do vášho života viac pozitívnych vecí. To zahŕňa všetko od šťastných vzťahov až po lepšie pracovné príležitosti. Pomáha pri problémoch s plodnosťou, čo môže byť užitočné pre ženy, ktoré majú ťažkosti s počatím.

Ak ste zatiaľ nedokázali prijať lásku, ruženín vám otvorí srdce. Keď ste milovali a lásku stratili, uľaví vášmu smútku. Ruženín vás naučí, ako milovať seba samého a vdýchne vám nový život ak si myslíte, že vás nikto milovať nemôže. Nebudete môcť prijať lásku iného človeka, pokým nedokážete milovať sami seba. Tento kameň vedie k odpusteniu sebe samému a vyvoláva sebadôveru spojenú s uznaním vlastnej ceny.

Tento kameň je často používaný liečiteľmi po celom svete kvôli jeho schopnosti odstrániť negatívnu energiu a zároveň vyvážiť čakry a zosúladiť ich s pozitívnou energiou. Tento kameň sa tiež často používa pri liečení s kryštálmi, arómaterapii a meditácii.

Niektorí veria, že kameň ruženínu je jedným z najsilnejších liečiteľov na planéte. Ružový kremeň môže pomôcť liečiť fyzické ochorenia, ako sú bolesti hlavy, bolesti kĺbov a únava uvoľňovaním toxínov z tela. Okrem toho, ak zažívate emocionálnu traumu alebo stres, môžete použiť ruženín na vyváženie svojich emócií tým, že pomôžete uvoľniť negatívnu energiu a zároveň priniesť pozitívnu energiu do aury okolo vás. Je známe, že ruženín uvoľňuje negatívnu energiu z vašej aury a prináša pozitívnu, liečivú energiu do vašej mysle.

Čakra: Srdcová.

Znamenia:  Býk, Blíženci, Váhy

Pôvod: Brazília

Rozmer: 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Ruženín s hematitovým srdiečkom náramok - svetnaramkov.sk
5,06 € bez DPH
6,08 €
7,60 € (–20 %)

Ruženín s hematitovým srdiečkom náramok je známy ako „kameň lásky“. Ruženín je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná s o jeden z najdôležitejších...

Kód: 502
Ruženín kameň prírodný - svetnaramkov.sk
Tip
1 € bez DPH
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Ruženín prírodný je predovšetkým kameň lásky a oddanosti. Je to kameň, ktorý vnáša do vášho života lásku, romantiku a nové vzťahy. Je to silný kryštál. Vo vzťahoch posilňuje...

Kód: 33/4
Ónyx ruženín a kryštál praskaný náramok - svetnaramkov.sk
5,26 € bez DPH
6,32 €
7,90 € (–20 %)

Náramok zložený z ónyxu, ruženínu a praskaného kryštálu. Ónyx je silný uzemňovací kameň podporuje emocionálnu stabilitu a zároveň poskytuje ochranu pred negatívnymi...

Kód: 896
Rodonit náramok - svetnaramkov.sk
5,66 € bez DPH
6,80 €
8,50 € (–20 %)

Rodonit prináša citovú rovnováhu a navodzuje pocit lásky. Ide o projektívny kameň, priradený  k planéte Mars a elementu ohňa. Zvyšuje plodnosť.

Kód: 287
Ruženín, ametyst, hematit náramok - svetnaramkov.sk
6,14 € bez DPH
7,36 €
9,20 € (–20 %)

Ruženín náramok v kombinácii s ametystom a strieborným hemetitom. Jedná s o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdečnú čakru. Čistí a otvára srdce na všetkých...

Kód: 887
Ruženín, kryštál praskaný náramok - svetnaramkov.sk
4,66 € bez DPH
5,59 €
6,99 € (–20 %)

Náramok zložený z ruženínu a praskaného kryštálu. Ruženín so svojou jemnou ružovou esenciou je kameňom srdca a bezpodmienečnej lásky. Otvára vaše srdce všetkým druhom lásky,...

Kód: 897
Achát ohnivý, koral, kryštál ,ruženín náramok - svetnaramkov.sk
Tip
10,66 € bez DPH
12,80 €
16 € (–20 %)

Náramok zložený z achátu ohnivého, koralu, kryštálu a ruženínu. Jeho energia pôsobí ukľudňujúcim spôsobom, prináša pocit bezpečia a istoty. Achát ohnivý odstraňuje a...

Kód: 00025