Sodalit kameň tromlovaný

5 hodnotení

Sodalit tromlovaný prináša do mysle poriadok a pokoj. Podporuje racionálne myslenie, objektivitu, pravdu a intuíciu. Sodalit prináša emočnú rovnováhu a upokojuje záchvaty paniky. Zvyšuje sebaúctu, sebaprijatie a sebadôveru. Prináša do vášho života harmóniu a zmysel. Sodalit odstraňuje elektromagnetické znečistenie.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 32/5
1,90 € –20 % 1,52 €
Sodalit kameň tromlovaný
5 hodnotení
Sodalit kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
1,90 € –20 %
5,0 5 hodnotení

Sodalit kameň tromlovaný

Tento tmavomodrý kameň je dokonalým nástrojom na meditáciu, pretože pomáha upokojiť nepretržité vnútorné chvenie.  Sodalit spája logiku a intuíciu. Tento kameň stimuluje epifýzu, tretie oko a pomáha pri hlbokej meditácii.

Kameň sodalit nám prináša vodnú energiu je tradične spájaná so severnou časťou domu alebo miestnosti. Je spojená s oblasťou Kariéra a Životná cesta. Jeho prúdiaca energia zabezpečí rovnováhu.. Ak chcete svoj život posúvať vpred k svojim cieľom, použite energiu vodných prvkov. Vo Feng shui je modrá spojená so zemskou energiou.

Čakra: Čela

Astrologické znamenie: Panna, Strelec.

Očista: pod tečúcou vlažnou vodou, alebo cez noc najlepšie za splnu mesiaca.

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 3-4cm.

cena za 1kus

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Prehnit kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
1,92 €
2,40 € (–20 %)

Prehnit tromlovaný je tiež známy ako kameň proroctva, ktorý stimuluje vnútorné poznanie. Prehnit je veľmi ochranný kameň a chráni na všetkých úrovniach. Posilňuje...

Kód: 334