Aura Kryštál kameň tromlovaný

Kód: 206
Tip
Neohodnotené
3,50 €
Skladom

Aura Kryštál tromlovaný ak hľadáte vo svojom živote svetlo a zázraky, je čas spojiť sa s Anjelským Aura kryštálom, najmagickejším kameňom. Tento jedinečný typ kryštálu obsahuje platinu, ktorá mu dodáva jemný lesk a dúhové farby. Nesie veľmi láskyplnú energiu, stimuluje ducha a zvyšuje náladu človeka. Meditácia s týmto kryštálom umožňuje človeku vstúpiť do stavu vyrovnanosti a pokoja.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aura kryštál pomáha v čistení všetkých čakier, umožňujúce aktiváciu a integráciu. Aura je liečiteľ, ktorý harmonizuje svoje energetické pole s fyzickým telom a považuje sa za obzvlášť užitočný pri autizme, Aspergerovom syndróme a nervovom systéme. Je výborný na úzkosť, záchvaty paniky, fóbie a na použitie pri liečbe reiki, reflexológii a shiatsu.

Má veľmi intenzívnu a silnú energiu, ktorá čistí auru. Aura kryštál aktivuje všetky energetické centrá v tele a uvoľňuje cestu pre životnú silu. prináša živú energiu a chuť do života. 

Kryštál aura je kameňom zdravia, šťastia, lásky a bohatstva. Je nositeľom čistého svetla, preto obsahuje všetky farby dúhy, a pôsobí na všetky čakry nášho tela. Pomáha prečisťovať naše myšlienky, a odstraňuje energetické blokády. Ich používanie v liečení, zmenách vedomia a mágii ich spojilo s duchom Nového veku.

Kryštál je možné položiť na bolestivú časť tela a ponechať ho tu, aby navrátil telesnému stavu rovnováhu a odstránil energetické prekážky, o ktorých mnohý prehlasujú, že spôsobujú ochorenie. Zvykne sa držať v ruke, aby znížil horúčku.

Znamenie: Lev, Kozorožec

Čakra: korunná

Očista: čistí a nabíja sa sám, ale môžete ho vystaviť na slniečko

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 3-4cm.

Cena za 1ks.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: