Angelit náramok

14 hodnotení

Angelit je jedným s kameňov vedomia pre nový vek. Ako napovedá jeho názov, napomáha angelit dosiahnuť kontakt s ríšou anjelov. Angelit je jedeným z tých kameňov, z ktorých jednoducho vyžaruje spiritualita a liečenie. S odtieňmi jemnými ako anjelské krídla alebo belasa obloha posiata tisíckami prísľubov, prináša angelit svoju modrú farbu, svoju éterickú energiu a svoje posolstvá z druhej strany priamo do vášho srdca.

Dostupnosť Skladom
Kód: 624
12,90 € –20 % 10,32 €
Angelit náramok
14 hodnotení
Angelit náramok - svetnaramkov.sk
12,90 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov
4,9 14 hodnotení

Angelit náramok

Náramok angelit môže okamžite pomôcť na vašej ceste spojiť sa s ríšou anjelov, spojené s vyšším ja a nájdením vášho duchovného zmyslu. Je to kameň, ktorý privoláva k moci sny, intuíciu, jemné sebavyjadrenie a rozšírený pokoj mysle. Vyskúšajte všetky trblietavé liečivé vlastnosti angelitu a uvidíte, ako dokáže vyliečiť vaše telo, myseľ a dušu. 

Ak chcete žiť svoj život so zámerom a vyšším cieľom, potom je Angelit kameňom pre vás. Pre tých, ktorí majú srdce a hlavu upchaté úzkosťou, hnevom, odporom alebo akoukoľvek z týchto emócií, ktoré sa môžu zmeniť na toxické, keď nie sú v rovnováhe, je tu náramok z angelitu, aby odstránil všetok ten chaos. Je to kameň, ktorý premieňa krásne pozitívne a pokojné vibrácie, pozýva vás, aby ste vstúpili do odpustenia, naplnili vaše srdce súcitom. Angelit prichádza s určitým pocitom odovzdanosti. Vzdať sa nemusí byť slovom spojeným so slabosťou, v skutočnosti si to vyžaduje veľa síl, aby ste prestali nadávať a bojovať a nechali sa strhnúť energiou prítomného okamihu. 

Náramok angelit je ideálny pre liečiteľa

Čakra: korunná, krčná, tretie oko,

Astrologické znamenia: Vodnár

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Mexiko

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Čakrový náramok - svetnaramkov.sk
Tip
5,80 € bez DPH
6,96 €
8,70 € (–20 %)

Čakrový náramok pomáha k vyladeniu nášho aurického biopoľa a ochraňuje nás pred negatívnou energiou. Čakrový náramok zložený zo siedmych čakrových kameňov posilnený...

Kód: 392
Jadeit Kanada Náramok - svetnaramkov.sk
7,94 € bez DPH
9,52 €
11,90 € (–20 %)

Jadeit Kanada alebo aj Kanadský nefrit. Kameň energie lásky, pohody a rovnováhy, ktorý harmonizuje a vyrovnáva srdcovú čakru. Jadeit je kameň bohatstva a hojnosti, ale...

Kód: 789