Aura náramok

11 hodnotení

Aura náramok sa vyznačuje silnou energiou, čistí čakry a uvádza ich do rovnováhy. Aura náramok je zložený z opalitu, bieleho koralu a matného ónyxu. Používa sa na čistenie a harmonizovanie aury. Opalit je jemný, ale vysoko energický. Je ideálny na meditáciu. Opalit zlepšuje komunikáciu na všetkých úrovniach, najmä duchovnej.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 592
7,30 € –20 % 5,84 €
Aura náramok
11 hodnotení
aura náramok - svetnaramkov.sk
7,30 € –20 %
4,8 11 hodnotení

Aura náramok

Náramok aura kombinácia opalitu, matného ónyxu a bieleho koralu. Používa sa na čistenie a harmonizovanie aury

Opalit je jemný, ale vysoko energický. Je ideálny na meditáciu. Opalit zlepšuje komunikáciu na všetkých úrovniach, najmä duchovnej. Odstraňuje energetické blokády čakier a meridiánov. Vyvoláva vytrvalosť a dáva nám silu verbalizovať naše skryté pocity. Môže nám tiež pomôcť byť úspešnými v podnikaní.

Matný ónyx je uzemňovací kameň, ktorý povzbudzuje, aby ste sa v jeho prítomnosti cítili bezpečne. Čierny ónyx je jedným z najsilnejších ochranných kameňov. Ónyx zaháňa smútok, zvyšuje sebakontrolu a stimuluje rozhodovanie.

Biely korál podporuje vytrvalosť, dodáva odvahu a schopnosť čeliť nepríjemným problémom a riešiť ich. Korál prináša stabilitu do života a odstraňuje prekážky. 

Astrologické znamenia: Rak, Strelec, Ryby, Škorpión.

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Náramok má cca 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Kryštál praskaný, matný ónyx náramok - svetnaramkov.sk
5,52 €
6,90 € (–20 %)

Kryštál pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Pomáha prečisťovať naše myšlienky, a odstraňuje energetické blokády. V mystike kryštál symbolizuje ducha a intelekt...

Kód: 476
Turmalín náramok - svetnaramkov.sk
Tip
10 €
12,50 € (–20 %)

Turmalín je jedným z najefektívnejších a najsilnejších kameňov, ktoré vás dokážu uzdraviť a chrániť fyzicky, emocionálne, duševne a duchovne. Je to kameň, bez ktorého...

Kód: 608
Tyrkenit srdce - svetnaramkov.sk
5,52 €
6,90 € (–20 %)

Obojstranné vypuknuté srdce vyrobené z tyrkenitu. Tyrkenit vás očarí svojou modrou krásou. Podporuje komunikáciu, múdrosť a porozumenie. Tyrkenit je tiež ochranný kameň.

Kód: 1546/1