Jaspis červený kameň tromlovaný

Kód: 32/12
Novinka
Neohodnotené
1,60 €
Skladom

Jaspis červený tromlovaný nám dodáva pokoj a relaxáciu, podporuje nás v boji proti depresii a čistí našu životnú energiu. Tým, že nás pevne uvádza do reality, nás učí racionálne pristupovať k strachom a riešiť problémy v praxi a nenechať sa ovplyvniť inými.

Detailné informácie

Podrobný popis

Uzdravuje staré rany duše, dokonale čistí energetické kanály človeka - meridiány. Ovplyvňuje základnú čakru, pomáha nám spájať sa s energiou Zeme. Vojaci ho nosili so sebou, pretože mal silu chrániť ich pred smrteľnými zraneniami.

Červený jaspis má tiež silný ochranný účinok - chráni nás pred všetkými druhmi kúziel, zlých kúziel a negatívnych energií. Zlepšuje aj našu schopnosť predpovedať budúcnosť.

Nosená priamo na tele vyrovnáva prácu všetkých endokrinných žliaz, čo blahodarne pôsobí na auru a zároveň posilňuje našu imunitu. V starovekom Egypte sa používal ako liek na ženské choroby.

Pohlcuje negatívne energie a súčasne prečisťuje a uvádza do rovnováhy čakry a auru. Jaspis udržuje vyvážený pomer medzi zložkami jin a jang a súčasne zaisťuje rovnováhu duševnej, citovej a telesnej roviny s éterickou ríšou. Odstraňuje z prostredia elektromagnetické a iné znečistenie vrátane radiácie

Čakra: koreňová a základná

Astrologické znamenia: Baran, Škorpión, Panna, Rak, Kozorožec

Pôvod: India

Rozmer cca 3cm

Cena za 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: