Lolit kameň prírodný

Neohodnotené

Lolit je kameň vízie. Aktivuje tretie oko a uľahčuje vizualizáciu a intuíciu. Keď sú všetky čakry v súlade, stimulujete tým spojenie s vnútorným poznaním. Je to šamanský kameň.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 33/13
1,50 € –20 % 1,20 €
Lolit kameň prírodný
Neohodnotené
Lolit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,50 € –20 %

Lolit kameň prírodný

Lolit je známy aj pod názvom "vodný zafír"

V dávnych dobách sa tento kameň nazýval Vikingský kompas, pretože ho používali na navigačné účely, dokázal naznačiť smer slnka v zamračených dňoch.

Lolit je kameň vízie. Aktivuje tretie oko a uľahčuje vizualizáciu a intuíciu. Keď sú všetky čakry v súlade, stimulujete tým spojenie s vnútorným poznaním. Je to šamanský kameň, ktorý sa používa pri obradoch a používa sa na bezpečné mimotelové zážitky.
Noste tento kameň, ak zistíte, že sa vo vašom živote opakujú rovnaké vzory. Použite lolit, aby ste pomohli svojej mysli nájsť správny smer v živote.

Lolit je kameň pre spisovateľov, učiteľov a kohokoľvek v oblasti komunikácie, Je to kameň zamerania, ktorý vám tiež môže pomôcť usporiadať vaše myšlienky. Zlepší vašu schopnosť nájsť správne slová na jasné a stručné vyjadrenie seba.

Tento kameň zvyšuje tvorivosť a úspech. Povedie vás duchovnými začiatkami a rastom. Je užitočný pre ľudí, ktorí sú nováčikmi v duchovnej praxi.

Lolit odkláňa elektromagnetické vlny z mobilných telefónov, televízorov a počítačov. Ak pracujete s týmito predmetmi každý deň, umiestnite kameň do ich blízkosti.

Čakra: Tretie oko

Znamenia: Býk, Váhy a Strelec

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 3cm

Cena za 1kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Pyrit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
3,28 €
4,10 € (–20 %)

Pyrit prírodný je jedinečný ochranca, ktorý čerpá energiu zo Zeme cez fyzické telo do aury a vytvára obranný štít proti negatívnym energiám. Pyrit pomáha prekonať...

Kód: 818
Ruženín kameň prírodný - svetnaramkov.sk
Tip
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Ruženín prírodný je predovšetkým kameň lásky a oddanosti. Je to kameň, ktorý vnáša do vášho života lásku, romantiku a nové vzťahy. Je to silný kryštál. Vo vzťahoch posilňuje...

Kód: 33/4