Fluorit kameň prírodný

5 hodnotení

Fluorit prírodný je dobre známy a cenený pre svoj sklovitý lesk a bohatú škálu farieb. Fluorit čistí všetko, čo v tele nie je v úplnom poriadku. Tento kameň má stabilizačný účinok na vaše emócie a pomáha vám pochopiť potrebu rovnováhy vo vašom živote. Zvyšuje sebavedomie a obratnosť. Fluorit lieči hnev, rieši strach, zbavuje smútku a emocionálnej bolesti.

Dostupnosť Skladom
Kód: 172
1,90 € –20 % 1,52 €
Fluorit kameň prírodný
5 hodnotení
Fluorit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
Tip
1,90 € –20 %
5,0 5 hodnotení

Fluorit kameň prírodný

Kameň fluorit prírodný má odtiene ako zelený, fialový, tmavo fialový alebo zeleno fialový.

Fluorit odvádza všetok negatívny stres a energie. Pomôže vám to viac sa zorientovať vo vašom živote. Tento kameň zvyšuje vašu koncentráciu a pomáha vám vstrebávať informácie. Fluorit zlepšuje fyzickú a duševnú koordináciu a pôsobí proti duševným poruchám. Fluorit bude pomáhať ľuďom s problémami s učením. Podporuje mozog v myslení prostredníctvom zložitých problémov. Fluorit pomáha odkloniť elektromagnetické pole, ktoré obklopuje všetky elektronické zariadenia.

Poskytuje vám prístup k vašim duchovným sprievodcom a anjelom. Kameň fluorit vám pomôže získať prístup do podvedomia, kde získa informácie, ktoré budete môcť použiť. Fluorit je kameň, ktorý zvyšuje zameranie a zlepšuje meditačné postupy.

Zvyšuje váš liečivý potenciál úzkym zameraním mozgovej činnosti a pri meditácii môže vyvolať duchovné prebudenie. 

Očista: pod tečúcou vodou, nabíjať na nepriamom slniečku

Čakry: solar plexu

Astrologické znamenie: Ryby, Vodnár

Pôvod: Madagaskar

Rozmer: cca 3-4cm

Cena za 1ks 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

fluorit dúhový náramok - svetnaramkov.sk
4,60 € bez DPH
5,52 €
6,90 € (–20 %)

Fluorit je kryštál obdarený silnou ochrannou mocou prečisťuje a stabilizuje auru. Mimoriadne účinne funguje proti škodlivým vplyvom počítačov a elektromagnetickému...

Kód: 365
Citrín kameň prírodný - svetnaramkov.sk
Tip
1,99 € bez DPH
2,39 €
2,99 € (–20 %)

Citrín prírodný je silný čistiaci a regeneračný kameň. Nesie v sebe silu slnka, je to hrejivý, energizujúci a vysoko kreatívny kameň. Citrín je jedným z kryštálov,...

Kód: 219