Fuchsit kameň prírodný

Neohodnotené

Fuchsit je zelená odroda muskovitu. Je známe, že má upokojujúcu energiu, čo z nej robí skvelý nástroj na duchovné prebudenie, ochranu a relaxáciu. Fuchsit je spojený hlavne s elementom Zeme, bohyňou Gaiou a srdcovou čakrou.

Dostupnosť Skladom
Kód: 33/12
1,90 € –20 % 1,52 €
Fuchsit kameň prírodný
Neohodnotené
Fuchsit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,90 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov

Fuchsit kameň prírodný

Fuchsit je vynikajúci kameň na manifestáciu, pomáha človeku premeniť sny a túžby na skutočnosť. Môže byť použitý v meditácii a vizualizácii, aby pomohol odomknúť tvorivý potenciál a nastaviť zámery, ktoré povedú k úspechu. Fuchsit je tiež známy ako silný liečivý kameň.

Fuchsit je vynikajúci kameň na fyzické uzdravenie tela alebo duchovné uzdravenie mysle. Vyčisti mentálne bloky, chráni pred zlými energiami a podporuje relaxáciu. Je známy svojou schopnosťou jemne odstraňovať blokády alebo toxicitu. Jeho energia je súčasne oslobodzujúca, povznášajúca a upokojujúca, a keď ju použijeme v liečebnej praxi, pravdepodobne sa budeme cítiť okamžite energeticky ľahší.

Fuchsit nám pomáha znovu nájsť radosť, aj keď sa všetko okolo nás zdá byť šedé. Jeho vibrácie pomáhajú odľahčiť duševnú a emocionálnu záťaž, ktorú nesieme, a pomáhajú nám prebudiť bezstarostné dieťa v našom vnútri.

Má pozitívny vplyv na náladu, pomáha nám nájsť svetlo a zažiť viac šťastia a spokojnosti v každodennom živote. Fuchsit je energizujúci, ale upokojujúci, čo nám môže pomôcť nájsť správnu rovnováhu eufórie a pokoja v našich životoch, vyvážiť naše emócie, myseľ a srdce.

Umiestnite fuchsit okolo domu, aby ste podporili harmonickejšiu a upokojujúcejšiu atmosféru.

Čakra: Srdca

Znamenie: Vodnár

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 3cm.

Cena za 1ks.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Fluorit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
Tip
1,60 € bez DPH
1,92 €
2,40 € (–20 %)

Fluorit prírodný je dobre známy a cenený pre svoj sklovitý lesk a bohatú škálu farieb. Fluorit čistí všetko, čo v tele nie je v úplnom poriadku. Tento kameň má...

Kód: 172
Selenit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,26 € bez DPH
1,52 €
1,90 € (–20 %)

Selenit prírodný je vysokoenergetický kryštál ktorý prináša ochranný prvok univerzálnej životnej sily. Selenit stelesňuje božskú ženskú energiu a umožňuje komunikáciu s anjelmi....

Kód: 330
Býčie oko kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1 € bez DPH
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Býčie oko pomáha priviesť myseľ a telo do stavu pokoja, pomáha človeku pri stanovovaní a dosahovaní cieľov, plnení monotónnych úloh a snahe napraviť všetky chyby. Pomáha...

Kód: 33/10