Kryštál facet náramok

9 hodnotení

Kryštál je spojený s rovnováhou, jasnosťou a energiou, pripisuje sa mu prínos pre celkové zdravie a duchovnú pohodu. Kryštál je zdrojom liečivej a ochrannej energie. Keď nosíte náramok z kryštálu, jeho silná energia vytvára pocit rovnováhy.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 598
7,90 € –20 % 6,32 €
Kryštál facet náramok
9 hodnotení
Kryštál facet náramok - svetnaramkov.sk
7,90 € –20 %
5,0 9 hodnotení

Kryštál facet náramok

Náramok kryštál je brúsený (facetovaný) na ruke sa krásne ligoce. Facetovanie zvyšuje energiu minerálu až na 100%.

Kryštál je známy svojimi vysokými vibráciami. Vyčistením mysle, tela a ducha od akéhokoľvek neporiadku.

Kryštál sa považuje za neuveriteľný zdroj ochrany. Bežne sa používa na blokovanie negatívnych energií a vibrácií, čím poskytuje štít okolo tela pre duchovnú silu. Ľudia používajú kryštál po stáročia, pretože prináša jasnosť mysle.

Kryštál je zdrojom liečivej a ochrannej energie. Keď nosíte náramok z kryštálu, jeho silná energia vytvára pocit rovnováhy. To umožňuje, aby vás jeho upokojujúce vlastnosti sprevádzali po celý deň a vytvárali celkový energizujúci a regeneračný účinok.

Liečebné vlastnosti kryštálu sú veľmi silné. Kryštál zosilňuje energiu, aby vytvoril vyvážený a harmonický pocit v tele. Tým, že zameriava svoju jedinečnú frekvenciu na časti tela, pomáha blokovať negatívne vibrácie, ktoré môže spôsobiť energetická nerovnováha. Veľa ľudí zažilo pokoj a mier, ktorý prichádza s používaním kryštálu na obnovenie energetickej rovnováhy vo svojom tele.

Kryštál napĺňa telo povznášajúcimi vibráciami, ktoré vás môžu upokojiť počas stresujúcich časov alebo nežiaducej energie. Zakaždým, keď sa pozriete na svoj náramok, oceníte jeho krásu spolu so všetkou pozitívnou energiou, ktorú prináša.

Kryštál zvyšuje energiu všetkých ostatných kameňov.

Čakra: Čela

Astrologické znamenie: Lev, Kozorežec, Vodnár

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Náramok má cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Láva, ónyx, kryštál náramok - svetnaramkov.sk
8,16 €
10,20 € (–20 %)

Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi. Lávový kameň je silným ochranným amuletom. Zasvätený liečeniu a uzdraveniu. Horský kryštál...

Kód: 170
Magnezit náramok - svetnaramkov.sk
4,72 €
5,90 € (–20 %)

Magnezit je kameň očistný a vysoko emocionálny, podporuje emocionálne uzdravenie tým, že pomáha uvoľniť staré vzorce, negatívne myšlienky a správanie - umožňuje jednotlivcom...

Kód: 162
Achát ohnivý, koral, kryštál ,ruženín náramok - svetnaramkov.sk
Tip
12,80 €
16 € (–20 %)

Náramok zložený z achátu ohnivého, koralu, kryštálu a ruženínu. Jeho energia pôsobí ukľudňujúcim spôsobom, prináša pocit bezpečia a istoty. Achát ohnivý odstraňuje a...

Kód: 00025