Magnezit náramok

22 hodnotení

Magnezit je kameň očistný a vysoko emocionálny, podporuje emocionálne uzdravenie tým, že pomáha uvoľniť staré vzorce, negatívne myšlienky a správanie - umožňuje jednotlivcom posunúť sa vpred s väčšou jasnosťou, pozitivitou. Tento krásny kameň je známy ako "kameň mieru", pretože podporuje vnútorný pokoj a upokojuje emócie v časoch zmien v živote.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 162
5,90 € –20 % 4,72 €
Magnezit náramok
22 hodnotení
Magnezit náramok - svetnaramkov.sk
5,90 € –20 %
4,9 22 hodnotení

Magnezit náramok

Magnezit prírodný je snehovo biely kameň, prináša rovnováhu a liečivé energie do života. Energia, ktorá prúdi medzi telom a kameňom, je silná a pri prvom dotyku si všimnete, že vás prekonáva pocit pokoja.

Magnezit sa nazýva aj "biely tyrkys", je to jedinečný kameň, ktorý možno identifikovať podľa jeho výraznej pavučiny podobnej žilky v odtieňoch čiernej, šedej alebo hnedej, umiestnenej na bledosivom alebo bielom pozadí.

Jeho jemné vibrácie čistia a detoxikujú telo. Magnezit pomáha liečiť myseľ a ducha, čo môže pomôcť s problémami, ako je depresia, nedostatok motivácie a pocity osamelosti. Tento kameň zvyšuje kreativitu a inšpiráciu.

Pomáha pri nespavosti a iných poruchách spánku tým, že upokojuje myseľ, podporuje relaxáciu a znižuje úroveň stresu. Okrem toho môže pomôcť priniesť vnútorný pokoj, zlepšiť sústredenie a koncentráciu, poskytnúť pohľad na duchovnú a fyzickú úroveň a pomôcť pri prekonávaní negatívnych vzorcov správania.

Magnezit je vysoko emocionálny kameň, o ktorom sa verí, že podporuje emocionálne uzdravenie tým, že pomáha uvoľniť staré vzorce, negatívne myšlienky a správanie - umožňuje jednotlivcom posunúť sa vpred s väčšou jasnosťou, pozitivitou.

Astrologické znamenia: Váhy, Panna

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Kryštál facet náramok - svetnaramkov.sk
6,32 €
7,90 € (–20 %)

Kryštál je spojený s rovnováhou, jasnosťou a energiou, pripisuje sa mu prínos pre celkové zdravie a duchovnú pohodu. Kryštál je zdrojom liečivej a ochrannej energie. Keď...

Kód: 598