Kryštál náramok

14 hodnotení

Kryštál vyrovnáva, čistí a chráni našu auru, odstraňuje blokády energie a nabíja nás novou energiou. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Kryštál je kameňom zdravia, šťastia, lásky a bohatstva.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 475
5,90 € –20 % 4,72 €
Kryštál náramok
14 hodnotení
Kryštál náramok - svetnaramkov.sk
5,90 € –20 %
4,8 14 hodnotení

Kryštál náramok

Kryštál harmonizuje všetky čakry a meridiány ich jemným čistením a zarovnaním. Je obzvlášť užitočný pre tých, ktorí majú tendenciu držať sa starých negatívnych emócií, myšlienok alebo postojov, pretože pomáha človeku uvoľniť minulosť a priniesť rovnováhu do života.

Kryštál funguje na všetkých úrovniach našej bytosti: fyzickej, emocionálnej, mentálnej a duchovnej. Obnovuje zdravie tým, že pracuje na úrovni éterického tela, aby uvoľnil negatívne energie z nášho aurického poľa. Aktivuje všetky úrovne liečenia, aby sa fyzické telo mohlo samo uzdraviť.

Kryštál napĺňa telo povznášajúcimi vibráciami, ktoré vás môžu upokojiť počas stresujúcich časov alebo nežiaducej energie. Zakaždým, keď sa pozriete na svoj náramok, oceníte jeho krásu spolu so všetkou pozitívnou energiou, ktorú prináša.

Kryštál sa považuje za neuveriteľný zdroj ochrany. Bežne sa používa na blokovanie negatívnych energií a vibrácií, čím poskytuje štít okolo tela pre duchovnú silu. Ľudia používajú kryštál po stáročia, pretože prináša jasnosť mysle.

Kryštál zvyšuje energiu všetkých ostatných kameňov.

Čakra: Čela

Astrologické znamenie: Lev, Kozorožec, Vodnár

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Náramok má cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Láva, ónyx, kryštál náramok - svetnaramkov.sk
8,16 €
10,20 € (–20 %)

Pomáha odrážať fyzické i psychické útoky a navracia ich späť k pôvodcovi. Lávový kameň je silným ochranným amuletom. Zasvätený liečeniu a uzdraveniu. Horský kryštál...

Kód: 170
Záhneda náramok - svetnaramkov.sk
6 €
7,50 € (–20 %)

Ako dymovo hnedý kryštál vnáša najsilnejšiu svetelnú energiu do života. Záhneda sa používa proti skľúčenosti a proti depresiám. Odstraňuje nervozitu, posilňuje...

Kód: 558