Jaspis obrázkový náramok

Neohodnotené

Tiež známy aj ako jaspis krajinkový. Obrázkový jaspis zaisťuje ochranu a uzemňuje energiu tela. Pohlcuje negatívne energie a súčasne prečisťuje a uvádza do rovnováhy čakry a auru.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 855
6,80 € –20 % 5,44 €
Jaspis obrázkový náramok
Neohodnotené
Jaspis obrázkovy náramok - svetnaramkov.sk
6,80 € –20 %

Jaspis obrázkový náramok

Jaspis obrázkový dostal svoje meno podľa žiarivých farieb, ktoré pripomínajú prírodné scenérie a najmä krajiny. Nesie silné spojenie s pozemskými energiami a ako taký môže pomôcť priniesť harmóniu do vášho života na mnohých úrovniach.

Znižuje pocity osamelosti, viny alebo úzkosti tým, že vás povzbudzuje, aby ste sa sústredili na prítomný okamih a zároveň si vyčistili myseľ.

Jaspis obrákový podporuje vytrvalosť, ktorá je veľmi prospešná pri práci s čakrami spojenými s uzemnením a ochranou. Jaspis je skvelý kameň na meditáciu, pretože spojí vaše vedomie so zemou.

Tento kameň vám do vzťahu vnesie pocit harmónie a rovnováhy, ktorý vám pomôže sústrediť sa na dôležité veci. Strávite menej času hašterením sa alebo poukazovaním na nedostatky toho druhého.

Je ideálny pre umelcov, ktorí majú problém nájsť inšpiráciu.

Jaspis obrázkový poskytuje ochrannú energiu tehotnej žene aj počas pôrodu

Astrologické znamenie: Panny, Ryby, Vodnar

Pôvod: Brazília

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Čakrový náramok - svetnaramkov.sk
Tip
6,96 €
8,70 € (–20 %)

Čakrový náramok pomáha k vyladeniu nášho aurického biopoľa a ochraňuje nás pred negatívnou energiou. Čakrový náramok zložený zo siedmych čakrových kameňov posilnený...

Kód: 392
Chryzokol náramok - svetnaramkov.sk
7,12 €
8,90 € (–20 %)

Chryzokol je pokojný a pohodový kameň. Má blahodarný účinok na vzťahy, ktoré sa jeho zásluhou stávajú stabilnými a pevnými ako skala. Na duševnej úrovni posilňuje...

Kód: 455
Jaspis červený kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
1,92 €
2,40 € (–20 %)

Jaspis červený tromlovaný nám dodáva pokoj a relaxáciu, podporuje nás v boji proti depresii a čistí našu životnú energiu. Tým, že nás pevne uvádza do reality, nás učí...

Kód: 32/12