Jaspis mapa náramok

8 hodnotení

Jaspis mapa je veľmi jedinečný druh jaspisu s krásnymi, vírivými vzormi po celom jeho povrchu. Názov získal podľa svojho vzhľadu ktorý pripomína mapu. Má biele pozadie a tmavú, uhoľne sivú farbu, ktorá víri v jedinečných vzoroch po celom kameni.

Dostupnosť Skladom
Kód: 856
7,40 € –20 % 5,92 €
Jaspis mapa náramok
8 hodnotení
jaspis mapa náramok - svetnaramkov.sk
7,40 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov
5,0 8 hodnotení

Jaspis mapa náramok

Jaspis mapa pomôže zahnať zlo, negatívitu a zlé vibrácie. Ochráni vás pred negatívitou iných ľudí, aby ste nimi neboli ovplyvnení.

Tento kameň vám tiež prinesie radosť a spokojnosť. Vďaka tomu si uvedomíte, že máte toľko vecí, za ktoré môžete byť vďační, aj keď vám vaša súčasná životná situácia hovorí niečo iné.

Môže vám tiež poskytnúť fyzickú podporu počas dlhotrvajúcej choroby a pracovať na opätovnom nabití tela energiou. Oživí vaše telo tým, že prinesie povznášajúce energie do oblastí, kde je tok energie upchatý alebo zablokovaný.

Tieto energie odstránia všetky fyzické prekážky, energetické blokády a staré vzorce, takže vaše telo bude pripravené prijímať viac životodarných energií.

Astrologické znamenia: Panna, Býk, Baran, Lev.

Pôvod: Madagaskar

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Pyrit náramok - svetnaramkov.sk
5,74 € bez DPH
6,88 €
8,60 € (–20 %)

Očarujúci pyrit predstavuje hojnosť, prosperitu a bohatstvo. Pyrit je tiež silný kameň na ochranu, ktorý vás chráni pred negatívnou energiou a negatívnymi myšlienkovými...

Kód: 383
Lávový kameň náramok - svetnaramkov.sk
4,17 € bez DPH
5 €
6,25 € (–20 %)

Lávový kameň je roztavená hornina vyvrhovaná z krátera sopky počas erupcie. Je zdrojom energie, lásky, radosti, zdravia, krásy a nádeje. Lávový kameň dokáže odovzdať vášmu telu...

Kód: 152
Turmalín, ametyst a kryštál s turmalínom náramok - svetnaramkov.sk
9,26 € bez DPH
11,12 €
13,90 € (–20 %)

Dokáže od vás odvracať negatívne energie každého druhu. Chráni nás tiež pred vlyvmi nášho okolia, ako sú ľudská závisť a zloba. Pomáha proti strachu a depresiám.

Kód: 388
Tigrie oko náramok - svetnaramkov.sk
Tip
5 € bez DPH
6 €
7,50 € (–20 %)

Tigrie oko je ochranný kameň, ktorý sa tradične nosil ako talizman proti nepriateľským myšlienkam a kliatbam. Ukazuje, ako sa má správne používať sila a prináša svojmu...

Kód: 196
Magnezit náramok - svetnaramkov.sk
3,94 € bez DPH
4,72 €
5,90 € (–20 %)

Magnezit je kameň očistný a vysoko emocionálny, podporuje emocionálne uzdravenie tým, že pomáha uvoľniť staré vzorce, negatívne myšlienky a správanie - umožňuje jednotlivcom...

Kód: 162