Chryzokol náramok

8 hodnotení

Chryzokol je pokojný a pohodový kameň. Má blahodarný účinok na vzťahy, ktoré sa jeho zásluhou stávajú stabilnými a pevnými ako skala. Na duševnej úrovni posilňuje chryzokol vnútorný pokoj a vyrovnanosť.

Dostupnosť Skladom
Kód: 455
8,90 € –20 % 7,12 €
Chryzokol náramok
8 hodnotení
Chryzokol náramok - svetnaramkov.sk
8,90 € –20 %
5,0 8 hodnotení

Chryzokol náramok

Vzhľadom na svoju farbu nie je prekvapujúce, že Chryzokol súvisí s prvkom vody. Už len pri pohľade na kameň môže predstavovať živú farbu Stredozemného mora.

Chryzokol sa nazýva "Kameň komunikácie", pretože predstavuje vyjadrenie, posilnenie a múdrosť. Pomáha prekonávať rôzne fóbie, potláča negatívne naladenie a dodáva motiváciu všetkým, ktorí jej majú nedostatok.

Chryzokol je krásny minerál s množstvom metafyzických a fyzických použití. Hovorí sa, že pomáha pri komunikácii, upokojuje emócie a pomáha pri uzdravovaní mysle aj tela. Je nápomocný pri ochrane energetického poľa pred negatívnymi vplyvmi.

Chryzokol je kameňom pohody a podpory pre tých, ktorí smútia nad stratou milovanej osoby. Môže pomôcť zmierniť bolesť a priniesť pokoj a nádej.

Chryzokol prináša pokoj, inšpiráciu a prosperitu do vášho života. Okrem toho môže podnietiť nové nápady na kreatívne riešenia problémov.

Čakra: solar plexu

Znamenie: Váhy, Blíženec, Kozorožec

Pôvod: Peru

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Ruženín, kryštál praskaný náramok - svetnaramkov.sk
4,66 € bez DPH
5,59 €
6,99 € (–20 %)

Náramok zložený z ruženínu a praskaného kryštálu. Ruženín so svojou jemnou ružovou esenciou je kameňom srdca a bezpodmienečnej lásky. Otvára vaše srdce všetkým druhom lásky,...

Kód: 897
Záhneda náramok - svetnaramkov.sk
5 € bez DPH
6 €
7,50 € (–20 %)

Ako dymovo hnedý kryštál vnáša najsilnejšiu svetelnú energiu do života. Záhneda sa používa proti skľúčenosti a proti depresiám. Odstraňuje nervozitu, posilňuje...

Kód: 558
Malachit náramok - svetnaramkov.sk
Tip
12 € bez DPH
14,40 €
18 € (–20 %)

Malachit je jedným z najsilnejších kameňov na ochranu pred negatívnymi energiami. Napĺňa vaše auru pozitívnymi vibráciami a posilňuje vaše prirodzené energetické pole,...

Kód: 590
Sokolie oko náramok - svetnaramkov.sk
10,80 € bez DPH
12,96 €
16,20 € (–20 %)

Sokolie oko čistí energie základnej čakry. Umožní vám neskreslene nahliadnuť do svojej duše i duší iných ľudí a pochopiť súvislosti, ktoré predtým zostávali skryté.

Kód: 826
Chryzopras náramok - svetnaramkov.sk
11,26 € bez DPH
13,52 €
16,90 € (–20 %)

Chryzopras je odroda chalcedónu, má jablkovo zelené až tmavozelené sfarbenie. Prináša šťastie a prosperitu, ako aj obchodný úspech. Uľahčuje sebavyjadrenie, odvahu, nádej a...

Kód: 00024