Chryzokol náramok

8 hodnotení

Chryzokol je pokojný a pohodový kameň. Má blahodarný účinok na vzťahy, ktoré sa jeho zásluhou stávajú stabilnými a pevnými ako skala. Na duševnej úrovni posilňuje chryzokol vnútorný pokoj a vyrovnanosť.

Dostupnosť Skladom
Kód: 455
8,90 € –20 % 7,12 €
Chryzokol náramok
8 hodnotení
Chryzokol náramok - svetnaramkov.sk
8,90 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov
5,0 8 hodnotení

Chryzokol náramok

Vzhľadom na svoju farbu nie je prekvapujúce, že Chryzokol súvisí s prvkom vody. Už len pri pohľade na kameň môže predstavovať živú farbu Stredozemného mora.

Chryzokol sa nazýva "Kameň komunikácie", pretože predstavuje vyjadrenie, posilnenie a múdrosť. Pomáha prekonávať rôzne fóbie, potláča negatívne naladenie a dodáva motiváciu všetkým, ktorí jej majú nedostatok.

Chryzokol je krásny minerál s množstvom metafyzických a fyzických použití. Hovorí sa, že pomáha pri komunikácii, upokojuje emócie a pomáha pri uzdravovaní mysle aj tela. Je nápomocný pri ochrane energetického poľa pred negatívnymi vplyvmi.

Chryzokol je kameňom pohody a podpory pre tých, ktorí smútia nad stratou milovanej osoby. Môže pomôcť zmierniť bolesť a priniesť pokoj a nádej.

Chryzokol prináša pokoj, inšpiráciu a prosperitu do vášho života. Okrem toho môže podnietiť nové nápady na kreatívne riešenia problémov.

Čakra: solar plexu

Znamenie: Váhy, Blíženec, Kozorožec

Pôvod: Peru

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Jaspis obrázkovy náramok - svetnaramkov.sk
4,54 € bez DPH
5,44 €
6,80 € (–20 %)

Tiež známy aj ako jaspis krajinkový. Obrázkový jaspis zaisťuje ochranu a uzemňuje energiu tela. Pohlcuje negatívne energie a súčasne prečisťuje a uvádza do rovnováhy...

Kód: 855
fluorit dúhový náramok - svetnaramkov.sk
4,60 € bez DPH
5,52 €
6,90 € (–20 %)

Fluorit má synergickú energiu, ktorá čistí, lieči a posilňuje auru. Stimuluje vnútorný pocit pokoja. Fluorit pomáha rozptýliť negatívne energie všetkého druhu. Krásny...

Kód: 365
Ruženín, kryštál praskaný náramok - svetnaramkov.sk
4,66 € bez DPH
5,59 €
6,99 € (–20 %)

Náramok zložený z ruženínu a praskaného kryštálu. Ruženín so svojou jemnou ružovou esenciou je kameňom srdca a bezpodmienečnej lásky. Otvára vaše srdce všetkým druhom lásky,...

Kód: 897
Chryzopras náramok - svetnaramkov.sk
11,26 € bez DPH
13,52 €
16,90 € (–20 %)

Chryzopras je odroda chalcedónu, má jablkovo zelené až tmavozelené sfarbenie. Prináša šťastie a prosperitu, ako aj obchodný úspech. Uľahčuje sebavyjadrenie, odvahu, nádej a...

Kód: 00024