Pyrit náramok

14 hodnotení

Očarujúci pyrit predstavuje hojnosť, prosperitu a bohatstvo. Pyrit je tiež silný kameň na ochranu, ktorý vás chráni pred negatívnou energiou a negatívnymi myšlienkovými vzorcami. Pyrit má silné spojenie so slnkom a pomáha posilňovať čakru solárneho plexu. Zvyšuje vašu motiváciu a sebadôveru.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 383
8,60 € –20 % 6,88 €
Pyrit náramok
14 hodnotení
Pyrit náramok - svetnaramkov.sk
8,60 € –20 %
4,8 14 hodnotení

Pyrit náramok

Všetko, čo sa blyští, nie je zlato, ale tento očarujúci minerál je rovnako dobrý. Je tiež známy ako "bláznivé zlato" kvôli svojmu trblietavému zlatému odtieňu. Často si ho neskúsení zlatokopi mýlia so zlatom. Pyrit je však často spájaný so zlatom. Tieto dva minerály sa často tvoria spolu a v niektorých ložiskách pyrit obsahuje dostatok zlata na zaručenie ťažby. Názov "pyrit" je po gréckom "pyr", čo znamená "oheň". Pretože pyrit môže byť použitý na vytvorenie iskier potrebných pre založenie ohňa, ak je zasiahnutý kovom alebo iným tvrdým materiálom.

Očarujúci pyrit predstavuje hojnosť, prosperitu a bohatstvo. Pyrit je tiež silný kameň na ochranu, ktorý vás chráni pred negatívnou energiou a negatívnymi myšlienkovými vzorcami. Pyrit má silné spojenie so slnkom a pomáha posilňovať čakru solárneho plexu. Zvyšuje vašu motiváciu a sebadôveru.

Pyrit je symbolom hojnosti a prosperity. Ak chcete mať viac odhodlania a vytrvalosti vo všetkých svojich snahách, pyrit je kameň ktorý potrebujete. Keď do svojho života začleníte vlastnosti pyritu, jeho frekvencie vám poskytne vysokú energiu a motiváciu, ktorú potrebujete na zdolanie akejkoľvek výzvy a dosiahnutie svojich cieľov.

Pyrit je kameň hojnosti, často sa označuje ako kameň prejavu. Dáva nám silu prejaviť naše túžby v skutočnosť. Má vlastnosť aktivovať potenciál bohatstva, ktorý sa skrýva v našom vnútri. Tým, že nás povzbudzuje, aby sme verili v seba a svoje schopnosti, poskytuje prospešnú podporu sebavedomia, ktoré prirodzene priťahuje úspech, prosperitu a hojnosť do našich životov. Jeden z najlepších kameňov pre šťastie.

Pyrit výborne funguje aj ako ochranný kameň. Tento liečivý kameň vytvára vibračnú bariéru, medzi vami a nežiaducou negatívnou energiou. Pyrit, je silný liečivý kameň, ktorý môže prospieť telu, mysli a duchu mnohými spôsobmi. Je známe, že zvyšuje hladinu energie a podporuje fyzickú silu a vitalitu. Pyrit tiež zvyšuje duševnú jasnosť a pomáha pri riešení problémov. Okrem toho sa pyrit považuje za užitočný pri ochrane pred negatívnou energiou a psychickými útokmi.

Pyritový kameň sa často používa na prilákanie bohatstva a šťastia svojmu nositeľovi. Hovorí sa tiež, že prináša víťazstvo, energiu, inteligenciu a slávu. Pyrit je jedným z najlepších kameňov na posilnenie aurického poľa, ak cítite akékoľvek "slabé miesta" vo vašej aure, ktoré zanechal stres alebo energetickí upíri.

Pyrit údajne podporuje plodnosť u mužov aj žien uvoľňovaním určitých energií, ktoré sú blokované v dôsledku stresu, strachu alebo akéhokoľvek iného typu negatívnej energie.

Keďže pyrit je užitočný na prilákanie hojnosti, je prospešné začleniť ho do svojho prejavu. "Jednoduché naprogramovanie pyritu, je: "Som magnet na peniaze". Dodporúčame, aby ste držali svoj náramok v rukách a opakovali tento zámer osemkrát."

 Astrologické znamenie: Kozorožec

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Pyrit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
3,28 €
4,10 € (–20 %)

Pyrit prírodný je jedinečný ochranca, ktorý čerpá energiu zo Zeme cez fyzické telo do aury a vytvára obranný štít proti negatívnym energiám. Pyrit pomáha prekonať...

Kód: 818
Achát, tigrie oko, hematit náramok - svetnaramkov.sk
Tip
5,76 €
7,20 € (–20 %)

Čierny achát je vynikajúci na uzemnenie a stabilizáciu našich ľudských elektromagnetických polí a na stabilizáciu aury. Tigrie oko je kameň, ktorý mocne uzemňuje prosperitu...

Kód: 891
Tigrie oko náramok - svetnaramkov.sk
Tip
6 €
7,50 € (–20 %)

Tigrie oko je ochranný kameň, ktorý sa tradične nosil ako talizman proti nepriateľským myšlienkam a kliatbam. Ukazuje, ako sa má správne používať sila a prináša svojmu...

Kód: 196