Reiki - Vonné tyčinky Goloka

1 hodnotenie

Vonné tyčinky Reiki od Goloka - Cho Ku Rei je kľúčom k energii Reiki. Vôňa dáva nádherný pocit prebudenia, prostredníctvom čistého energetického toku fyzického a duchovného tela. Má sa za to, že zosilňuje liečivú energiu a koncentruje ju do jedného bodu. V energetickom systéme Reiky slúži tento symbol na zvýšenie vibrácií, naštartovanie prirodzených samoliečebných procesov v tele a posilnenie ochrany na všetkých úrovniach existencie. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 375/26
2,20 € –20 % 1,76 €
Reiki - Vonné tyčinky Goloka
1 hodnotenie
Reiki Vonné tyčinky Goloka - svetnaramkov.sk
Tip
2,20 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Reiki - Vonné tyčinky Goloka

Cho Ku Rei (Čo-Koo-Ray) je symbolom sily v liečebných praktikách Reiki. Pôsobí ako katalyzátor na urýchlenie a posilnenie liečebného procesu Reiki. Cho Ku Rei pomáha pri liečení Reiki tým, že poskytuje ochranu praktizujúcim a prijímateľom. Vyvolaním Cho Ku Rei môže praktizujúci úspešne využiť životnú energiu a nasmerovať ju do rôznych častí tela.

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom, alebo do misky s pieskom. Vhodný je pozdĺžny tvar „lyžice", aby popol z tyčinky mal kde dopadať. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

Počet kusov v balení: 13-15ks

Hmotnosť: 15g

Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Biela šalvia a Levanduľa vonné tyčinky Tribal Soul - svetnaramkov.sk
Tip
1,46 € bez DPH
1,76 €
2,20 € (–20 %)

Vonné tyčinky Tribal Soul Biela šalvia a Levanduľa. Svieža zemitá biela šalvia a sladká bylinná levanduľa sa kombinujú v týchto tyčinkách pre vysoko aromatický zážitok,...

Kód: 865/3
Karma - Vonné tyčinky Satya - svetnaramkov.sk
Tip
1,30 € bez DPH
1,56 €
1,95 € (–20 %)

Vonné tyčinky Karma od Satya. Ručne vyrábané s prírodným extraktom kvetinových výťažkov a bylín. Treba si uvedomovať seba, svoje myšlienky, emócie a činy. Snažiť sa byť vedomý...

Kód: 375/5