Biela šalvia a Levanduľa - vonné tyčinky Tribal Soul

Kód: 865/3
Tip
Neohodnotené
2,20 €
Skladom

Vonné tyčinky Tribal Soul Biela šalvia a Levanduľa. Svieža zemitá biela šalvia a sladká bylinná levanduľa sa kombinujú v týchto tyčinkách pre vysoko aromatický zážitok, vytvárajú pokojnú, harmonickú atmosféru, umožňujú ľahšiu relaxáciu a očistu priestoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šalvia sa používa aj ako ochrana domova vhodné pre očistu priestoru, predovšetkým tam, kde cítime jeho narušenie negatívnymi vplyvmi z okolia alebo prítomnosť zlých duchov.

Levanduľa, známa svojimi liečivými vlastnosťami, ako aj schopnosťami ochrany a čistenia, symbolizuje čistotu. Funguje na upokojenie, obnovením emočnej rovnováhy. Otvára tiež srdcovú čakru a priťahuje láskyplnú energiu.

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom, alebo do misky s pieskom. Vhodný je pozdĺžny tvar „lyžice", aby popol z tyčinky mal kde dopadať. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

Počet kusov v balení: cca 10ks.

Krajina pôvodu: India

Hmotnosť: 15g

Každá krabička obsahuje jedinečné ručne balené vrecúško s tyčinkami, previazané šnúrkou a ozdobené pierkom. Tyčinky sa vyrábajú tradičnou metódou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: