Nag Biela šalvia - Vonné tyčinky Vijayshree

1 hodnotenie

Vonné tyčinky Golden Nag Biela šalvia od Vijayshree. Ručne vyrábané s extraktom bielej šalvie. Šalvia sa používa aj ako ochrana domova vhodné pre očistu priestoru, predovšetkým tam, kde cítime jeho narušenie negatívnymi vplyvmi z okolia alebo prítomnosť zlých duchov.

Dostupnosť Skladom
Kód: 375/4
1,95 € –20 % 1,56 €
Nag Biela šalvia - Vonné tyčinky Vijayshree
1 hodnotenie
Nag Biela šalvia - Vonné tyčinky Vijayshree
1,95 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Bielou šalviou sa čistia priestory, ale aj ľudia, ktorí majú pocit, že s nimi nie je niečo v poriadku. Po očistení bielou šalviou zostanete dobre naladení a šťastie by sa vám malo doslova lepiť na päty. 

Pre očistu priestoru: Otvorte okná, aby negatívna energia mala kam „odísť“. Zapáľte vonnú tyčinku a pohybujte sa po byte. Neprehliadnite rohy, kde sa zlá energia zdržiava najčastejšie.

Ak chcete očistiť seba: Zapáľte tyčinku a kruhovým pohybom sa otáčajte okolo seba, nevynechajte ani kúsok vášho tela. Uvoľnite sa a hovorte si popod nos čo očakávate od rituálu. Po tomto akte by ste mali nabrať potrebnú energiu a všetko zlé by z vás malo zmiznúť. Rituál opakujte podľa pocitu, no nič sa nestane ak ho budete praktizovať aj každé ráno alebo po každom príchode domov.

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom, alebo do misky s pieskom. Vhodný je pozdĺžny tvar „lyžice", aby popol z tyčinky mal kde dopadať. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

Počet kusov v balení: 13-15ks

Hmotnosť: 15g

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Tyčinka nesmie byť umiestnená pri a na horľavom materiály a v dosahu malých detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie