Golden Nag Darshan - Vonné tyčinky

Neohodnotené

Vonné tyčinky Golden Nag Darshan od Vijayshree, sú zmesou santalového dreva, jazmínu a vanilky, ktoré dokážu vytvoriť úžasnú atmosféru. Najlepšie korenie, bylinky, kvetinové výťažky, exotické oleje a ďalšie prírodné prísady sa starostlivo a šikovne zmiešajú s dokonalosťou, aby vytvorili utišujúce vône. 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 375/22
1,95 € –20 % 1,56 €
Golden Nag Darshan - Vonné tyčinky
Neohodnotené
Golden Nag Darshan Vonné tyčinky - svetnaramkov.sk
1,95 € –20 %

Golden Nag Darshan - Vonné tyčinky

Vonné tyčinky Golden Nag Darshan od Vijayshree. sú zmesou santalového dreva, jazmínu a vanilky, ktoré dokážu vytvoriť úžasnú atmosféru. Najlepšie korenie, bylinky, kvetinové výťažky, exotické oleje a ďalšie prírodné prísady sa starostlivo a šikovne zmiešajú s dokonalosťou, aby vytvorili utišujúce vône. 

Príjemne sýta orientálna vôňa s tónmi kvetín i drevín je vhodná nielen na meditáciu a rituály, ale aj na prevoňanie interiéru, kde navodzuje atmosféru pokoja a pohody.

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom, alebo do misky s pieskom. Vhodný je pozdĺžny tvar „lyžice", aby popol z tyčinky mal kde dopadať. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

Počet kusov v balení: 13-15ks

Hmotnosť: 15g

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Tyčinka nesmie byť umiestnená pri a na horľavom materiály a v dosahu malých detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Nag Champa super hit Vonné tyčinky Satya - svetnaramkov.sk
1,76 €
2,20 € (–20 %)

Vonné tyčinky Nag Champa super hit od Satya. Ručne vyrábané s prírodným extraktom exotických kvetinových vôní a bohatého indického korenia, poskytuje skvelú atmosféru na meditácie.

Kód: 375/15
Pačuli Vonné tyčinky Satya - svetnaramkov.sk
1,76 €
2,20 € (–20 %)

Vonné tyčinky Pačuli od Satya. Ručne vyrábané s prírodným extraktom pačuli. Pačuli je skutočne esenciou exotiky a je pomerne silné a intenzívne. Vyznačuje sa zemitými a...

Kód: 375/19
Spiritual Aura - Vonné tyčinky Satya - svetnaramkov.sk
1,76 €
2,20 € (–20 %)

Vonné tyčinky Spiritual Aura od Satya. Jemná blažená vôňa od tvorcov Nag Champa. Duchovná aura prečistí vašu myseľ a telo pri príprave na meditáciu alebo duchovnú prax....

Kód: 375/25