Prívesok mačacie oko biele srdiečko

6 hodnotení

Prívesok srdiečko z bieleho mačacieho oka. Mačacie oko je výnimočným polodrahokam. Svoj názov si vyslúžil vďaka špecifickému odlesku na slnku, ktorý pripomína známy záblesk mačacieho oka v noci.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 178/5
2,50 € –20 % 2 €
Prívesok mačacie oko biele srdiečko
6 hodnotení
Prívesok mačacie oko biele srdiečko - svetnaramkov.sk
2,50 € –20 %
5,0 6 hodnotení

Prívesok mačacie oko biele srdiečko

 

Srdiečko sa odleskuje ako záblesk mačacieho oka v noci. Pomáha najmä podnikateľom uskutočniť ich tajné plány a prináša im šťastie úspech a zázračné výsledky ich práce.

Je kameňom šťastia a úspechu. Chráni nás pred nebezpečenstvom, pred neznámymi nepriateľmi. Nositeľovi celkovo napomáha pri koncentrácii, v abstraktom myslení a precíznom vnímaní. Pomáha najmä podnikateľom uskutočniť ich tajné plány a prináša im šťastie úspech a zázračné výsledky ich práce.

Mačacie oko prináša radosť a šťastie. V rodinných vzťahoch posilňuje harmóniu, vďaka čomu sa vzťahy stávajú pevnejšími a stabilnejšími.

Používa sa na liečbu problémov so zrakom a na zlepšenie nočného videnia. Prináša úľavu od bolesti hlavy a má blahodárne účinky pri liečbe kožných problémov a alergií . Používa sa aj na liečbu čriev a črevných ochorení. Podporné účinky má aj pri ochrnutí alebo rakovinových ochoreniach.

Astrologické znamenia:  Rak a Lev

Rozmer cca 2cm

Cena za 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: