Mačacie oko biele náramok

4 hodnotenia

Mačacie oko biele je drahokam, ktorý sa doslova odleskuje ako oko mačky. Bol po stáročia obdivovaný vďaka svojej silnej energii, ktorá odvracia zlo a priťahuje hojnosť. Ak chcete zlepšiť svoju finančnú situáciu, mačacie oko prináša príliv bohatstva do vášho života.

Dostupnosť Skladom
Kód: 267
6,60 € –20 % 5,28 €
Mačacie oko biele náramok
4 hodnotenia
Mačacie oko biele náramok - svetnaramkov.sk
6,60 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov
5,0 4 hodnotenia

Mačacie oko biele náramok

Mačacie oko biele zvyšuje jasnosť a náladu. Čistí akékoľvek negatívne myšlienky a neporiadok, ktorý ste prechovávali vo svojej mysli a duši. Odstraňuje blokády, čo vám umožní žiť slobodný a radostný život.

Mačacie oko pomáha odvrátiť zlo a pôsobí ako talizman na ochranu pred nepredvídaným nebezpečenstvom. Tento kameň je všeobecne známy tým, že prináša bohatstvo a prosperitu. Najčastejšie sa používa na prilákanie bohatstva do života, najmä počas finančných poklesov a ekonomického napätia.

Mačacie oko vám pomáha udržať vyvážený, bezpečný a pohodlný život. Udržuje nebezpečenstvo ďaleko od vás a vytvára energetický štít, ktorý zabráni negatívnym energiám vstúpiť do vášho tela a ducha.

Mačacie oko odstraňuje zlú energiu, čistí auru a zaisťuje, že naše telá a duše sú bez negativity. V dôsledku toho môžu používatelia mačacieho oka očakávať nižšiu úroveň úzkosti a telesného stresu. Mačacie oko prináša dobrý úsudok a poskytuje hlbšie porozumenie. Zvyšuje intuíciu, psychické schopnosti a schopnosť koncentrácie.

Prináša do vzťahov pocit pokoja a relaxácie.

Astrologické znamenia:  Rak a Lev

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Magnezit kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
1,26 € bez DPH
1,52 €
1,90 € (–20 %)

Magnezit tromlovaný je dokonalým kameňom na uvoľnenie mysle a napätia z negatívnych myšlienkových foriem alebo mentálnej energie. Prináša hlboký pokoj, keď meditujete a...

Kód: 32
Biely korál náramok - svetnaramkov.sk
4,80 € bez DPH
5,76 €
7,20 € (–20 %)

Korál biely chráni pred nehodami, falošnými priateľmi a čiernou mágiou. Zlepšuje intuíciu a predstavivosť. Urýchľuje učenie sa a preberanie nových poznatkov. Nosieva sa na...

Kód: 214
Prívesok mačacie oko rúžové ceruzka - svetnaramkov.sk
3,33 € bez DPH
3,99 €
4,99 € (–20 %)

Prívesok ceruzka z rúžového mačacieho oka v tvare hexagónu. Chráni nás pred nebezpečenstvom, pred neznámymi nepriateľmi. Nositeľovi celkovo napomáha pri koncentrácii,...

Kód: 632/11