Mačacie oko biele náramok

4 hodnotenia

Mačacie oko biele je drahokam, ktorý sa doslova odleskuje ako oko mačky. Bol po stáročia obdivovaný vďaka svojej silnej energii, ktorá odvracia zlo a priťahuje hojnosť. Ak chcete zlepšiť svoju finančnú situáciu, mačacie oko prináša príliv bohatstva do vášho života.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 267
6,60 € –20 % 5,28 €
Mačacie oko biele náramok
4 hodnotenia
Mačacie oko biele náramok - svetnaramkov.sk
6,60 € –20 %
5,0 4 hodnotenia

Mačacie oko biele náramok

Mačacie oko biele zvyšuje jasnosť a náladu. Čistí akékoľvek negatívne myšlienky a neporiadok, ktorý ste prechovávali vo svojej mysli a duši. Odstraňuje blokády, čo vám umožní žiť slobodný a radostný život.

Mačacie oko pomáha odvrátiť zlo a pôsobí ako talizman na ochranu pred nepredvídaným nebezpečenstvom. Tento kameň je všeobecne známy tým, že prináša bohatstvo a prosperitu. Najčastejšie sa používa na prilákanie bohatstva do života, najmä počas finančných poklesov a ekonomického napätia.

Mačacie oko vám pomáha udržať vyvážený, bezpečný a pohodlný život. Udržuje nebezpečenstvo ďaleko od vás a vytvára energetický štít, ktorý zabráni negatívnym energiám vstúpiť do vášho tela a ducha.

Mačacie oko odstraňuje zlú energiu, čistí auru a zaisťuje, že naše telá a duše sú bez negativity. V dôsledku toho môžu používatelia mačacieho oka očakávať nižšiu úroveň úzkosti a telesného stresu. Mačacie oko prináša dobrý úsudok a poskytuje hlbšie porozumenie. Zvyšuje intuíciu, psychické schopnosti a schopnosť koncentrácie.

Prináša do vzťahov pocit pokoja a relaxácie.

Astrologické znamenia:  Rak a Lev

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Magnezit kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
1,52 €
1,90 € (–20 %)

Magnezit tromlovaný je dokonalým kameňom na uvoľnenie mysle a napätia z negatívnych myšlienkových foriem alebo mentálnej energie. Prináša hlboký pokoj, keď meditujete a...

Kód: 32