Labradorit dúhový náramok

7 hodnotení

Labradorit dúhový extra kvality vytvára oslnivý optický jav modrozeleného až tmavomodrého lesku, ktorý sa trbliece na svetle. Labradorit je najsilnejším ochrancom, vytvára ochrannú silu v celej aure a posilňuje prírodné energie. Zvyšuje mentálne a intuitívne schopnosti jasnovidectva a telepatie. Labradorit je kameňom transformácie.  Vyrovnáva a chráni auru, zvyšuje vedomie a zakladá duchovné energie. 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 783
17,60 € –20 % 14,08 €
Labradorit dúhový náramok
7 hodnotení
Labradorit dúhový náramok - svetnaramkov.sk
17,60 € –20 %
4,3 7 hodnotení

Labradorit dúhový náramok

Náramok labradorit získal svoje meno podľa mesta Labrador v Kanade, kde bol kameň objavený. Stačí len jeden pohľad na honosnú dúhovosť labradoritu, aby ste pochopili, odkiaľ pochádza množstvo legiend o tomto kameni. Podľa domorodej kanadskej kmeňovej tradície sa hovorí, že labradorit obsahuje polárnu žiaru známu ako Aurora Borealis. V mýte sa verí, že svetlá „oslobodil“ jeden z ich predkov, ktorý svojím oštepom prerazil skaly. Svetlá, ktoré zostali, boli vytesané do kameňa, a tak sa zrodil Labradorit. 

Náramok z labradoritu je spojený s korunnou čakrou, energetickým centrom, ktoré riadi duchovnú expanziu a vyššie úrovne mysle a ducha. Ak chcete rozšíriť svoju myseľ a zvýšiť svoj duchovný rast, labradorit vás môže spojiť s vyššími oblasťami vedomia.

Keď sa ocitnete v tme, spojenie s povznášajúcou a inšpiratívnou energiou labradoritu vám môže pomôcť preniknúť späť do svetla. Vďaka tomu je labradorit silným kryštálom na stanovenie zámerov a prejavenie sa, pretože uvoľňuje váš plný potenciál.

Jedná sa o kryštál, ktorý vás dokáže zaviesť do iných svetov alebo životov. Labradorit je kameň ezoterického vedenia umožňujúci zasvätenie do tajomných mystérií.

V duševnom živote potláča labradorit strach, neistotu a zbytky minulých sklamaní vrátane tých, ktoré pochádzajú z minulých životov. Posilňuje vieru v seba i celý vesmír. Odstraňuje z vedomia predstavy iných ľudí vrátane myšlienok útočiacich na vašu auru.


Labradorit upokojuje príliš aktívnu myseľ a súčasne dodáva energiu vašej predstavivosti tým, že prináša nové myšlienky. Schopnosť analýzy a racionálny prístup labradoritu sú vyvážené umením vnútorného vhľadu. Labradorit navodzuje stav rozjímania a introspekcie. Spája intelektuálny pohľad s intuitívnou múdrosťou. Výborné slúži k rozbíjaniu neopodstatnených ilúzií tým, že dokáže preniknúť až ku koreňu vecí a odhaliť skutočné úmysly skrývajúce sa za konkrétnymi myšlienkami a činmi. Tento kameň vyvoláva potlačované spomienky na minulosť. Je užitočným sprievodcom v dobe zmien, je to kameň, ktorý prináša silu a vytrvalosť. Ako kameň premeny pripravuje telo a dušu na ďalší rast.

Labradorit lieči poruchy očí a mozgu, prináša úľavu od stresu a reguluje metabolizmus.

Labradorit sa neznesie s iným kameňom. Preto majte na ruke iba labradorit.

Čakra: Korunná

Astrologické znamenie: Vodnár, Kozorožec, Ryby, Strelec.

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Náramok má cca 18,5cm

Pôvod: Madagaskar.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Dračie oko náramok - svetnaramkov.sk
6,08 €
7,60 € (–20 %)

Dračie oko vytvára okolo nás ochranný štít, odráža negatívne sily späť ich k zdroju. Dodáva duchovnú odvahu, pomáha pri rozvoji vedomia, dodáva silu, energiu a odvahu,...

Kód: 593
Slnečný kameň náramok - svetnaramkov.sk
Tip
10,32 €
12,90 € (–20 %)

Slnečný kameň vnáša do života radosť a svetlo. Šíri okolo seba priaznivú atmosféru a zvyšuje úroveň intuície. Ak váš život stráca príjemnejšiu tvár, dokáže mu ju slnečný kameň...

Kód: 622