Šungit náramok

Kód: 559
Tip
Neohodnotené
19 €
Skladom

Šungit je silný čistiaci kameň. Vstupuje do procesu s používateľom a odstraňuje nečistoty na každej úrovni bytia. Šungit je veľmi silný a prastarý liečivý kameň, ktorý detoxikuje vaše telo absorpciou a elimináciou negatívnych alebo zdraviu škodlivých energií. Šungit absorbuje a eliminuje všetky negatívne energie a všetko, čo je pre zdravie nebezpečné. Šungit sa tiež nazýva „Kameň života“ kvôli svojim liečivým a antibakteriálnym vlastnostiam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šungit je vzácny čierny kameň vyrobený až z 99 percent uhlíka. Nachádza sa hlavne v Šunge, dedine v ruskej Karélii.

Šungit má jedinečné zloženie. Obsahuje fullerény alebo 3-D sférické molekuly vyrobené zo 60 atómov uhlíka. Tieto molekuly sú duté a niekedy sa im hovorí buckyballs.

Šungit je starý asi 2 miliardy rokov a sa nachádza iba na jednom mieste na Zemi - v ruskej časti Karélie. Skladá sa väčšinou z čistého uhlíka a je to jediný známy prírodný minerál, ktorý obsahuje fullerény, čo sú špecifické molekulárne formácie uhlíka, ktoré pôsobia ako silný a dlhotrvajúci antioxidant. Objavom fullerénov si Robert F. Curl mladší, Sir Harold W. Kroto a Richard E Smalley Nobelovu cenu za chémiu v roku 1996. Bolo dokázané, že prírodné fullerény odvodené od šungitu normalizujú bunkový metabolizmus, zvyšujú enzymatickú aktivitu, stimulujú schopnosť tkanivá sa regenerujú, majú protizápalové vlastnosti a pôsobia proti toxínom a neutralizujú všetky toxíny prítomné v tele. 

Je tiež prospešný na zmiernenie stresu a úzkosti, na upokojenie nespavosti a na zvýšenie vašej celkovej energie. Šungit má silné spojenie so Zemou, čo z neho robí základný kameň pre vašu duchovnú cestu a duchovné uzemnenie.

Energia kameňa je inteligentná a pôsobí tam, kde to organizmus najviac potrebuje. Svojho nositelia chránia, posilňujú a podporujú, pretože tento kameň harmonizuje, upokojuje nadmerné emócie, dodáva našej psychike pocit rovnováhy a pokoja. Tlmí bolesti a má protizápalové účinky. 

Astrologické znamenie: Rak, Panna, Ryby

Rozmer guľôčky cca 8mm

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Republic of Karelia, Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: