Fénix a mantry náramok achát čierny

Neohodnotené

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúseným zlatým fénixom a mantrami. Fénix podľa legendy je znakom nebeskej priazne, láskavosti, šťastia, cnosti a milosti. Tento nebeský vták dáva úspech, šťastie a prosperitu.

Dostupnosť Skladom
Kód: 168/1
22 € –20 % 17,60 €
Fénix a mantry náramok achát čierny
Neohodnotené
Fénix a mantry náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
Novinka
22 € –20 %

Fénix a mantry náramok achát čierny

Vták fénix je jedným zo štyroch nebeských zvierat a je známi ako Feng Huang alebo „kráľ vtákov“. Fénix je spojený s ohňom, najmä ohňom slnka. Jeho telo sa skladá z atribútov mnohých rôznych vtákov a jeho rôzne časti údajne symbolizujú šesť nebeských telies: oblohu, slnko, mesiac, planéty, vietor a zem. 

Fénix je nádherný veľký vták, ktorý je súčasťou štyroch nebeských zvierat. Fénix je ten, kto vstáva z popola, keď je všetko zničené a táto symbolika Fénixa z neho robí veľmi priaznivú a dôležitú súčasť Feng Shui. Tento vták je spojený s elementom ohňa. V starovekej Číne sa verilo, že fénix sa objaví v dobrých časoch, keď vládne mier a harmónia. Preto sa považuje za priaznivý a verí sa, že prináša šťastie a bohatstvo. Symbolizuje úspech a schopnosť opäť vstať po ťažkostiach. 

Mantra pochádza zo sanskrtu, znamená posvätný zvuk. Mantra môže byť tiež rozdelená do koreňových sanskrtských slov „man“, čo znamená myseľ, a „tra“, čo znamená dodať alebo uvoľniť. Preto môžu mantry pôsobiť ako nástroj na uvoľnenie mysle a uvoľnenie znepokojujúcich myšlienok. Mantry môžu pomôcť pri vytváraní relaxačnej odozvy, čím vám dajú pocit pokoja. Mantry sú mocným nástrojom na zlepšenie vašej meditačnej praxe. Pomocou mantry sa môžeme liečiť, rozvíjať svoju osobnosť, pritiahnuť do svojho života duchovné pôsobenie.

V čiernom acháte je vybrúsený zlatý symbol Fénixa. Achát čierny dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Prináša šťastie tomu, kto ho nosí. Ochraňuje nás pred nebezpečenstvom. Stabilizuje a čistí auru tým, že z nej odstraňuje negatívne prvky a mení negatívnu energiu na pozitívnu.

Magnetický hematit odstraňuje psychické výkyvy a poruchy, ktoré majú vplyv na zdravie a stav celého organizmu. Prináša nám vnútorný kľud a pocit tepla, bezpečia a ochrany Matky Zeme. Hematit stimuluje vstrebávanie železa a tvorby červených krviniek. Rieši magnetické bloky okolo nás.

Astrologické znamenie: Kozorožec, Váha, Škorpión.

Veľkosť guľôčky čierneho achátu s vybrúseným zlatým fénixom 10mm.

Veľkosť guľôčky čierneho achátu s vybrúsenou zlatou mantrou 10mm.

Veľkosť guľôčky čierneho achátu 8mm.

Veľkosť hematitu 6mm.

Veľkosť náramku cca: 18,5cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Fénix náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
Novinka
12,60 € bez DPH
15,12 €
18,90 € (–20 %)

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúsenym zlatým fénixom. Fénix podľa legendy je znakom nebeskej priazne, láskavosti, šťastia, cnosti a milosti. Tento nebeský vták...

Kód: 882/1
Drak a mantry náramok lávový kameň - svetnaramkov.sk
Novinka
14,66 € bez DPH
17,60 €
22 € (–20 %)

Náramok z lávového kameňa a hematitu s vybrúseným zlatým drakom a mantrami. Zlatý drak priťahuje bohatstvo, šťastie, hojnosť a úspech. Z tohto dôvodu je drak takým...

Kód: 566
Drak náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
Novinka
12,60 € bez DPH
15,12 €
18,90 € (–20 %)

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúsenym zlatým drakom. Drak je považovaný za najsilnejší symbol šťastia a prosperity, pretože sa verí, že drak vydáva špeciálnu formu...

Kód: 882
Drak a mantry náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
Novinka
14,66 € bez DPH
17,60 €
22 € (–20 %)

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúseným zlatým drakom a mantrami. Drak je jedným z najobľúbenejších symbolov spojených so silou, odvahou, dokonalosťou,...

Kód: 168