Turmalín a Larimar náramok

Neohodnotené

Náramok čierny turmalín a larimar oddelený s facetovaným hematitom. Turmalín je najsilnejší ochranný kameň, pretože vás môže chrániť pred úrazmi, nešťastím, chorobami a všetkým, čo prináša negativitu alebo nešťastie. Larimar je vzácny modrý kameň, ktorý pochádza z Dominikánskej republiky. Kameň Atlantídy, plávajúci s pokojnými energiami oblohy a mora, je symbolom všetkého pokojného a jasného v tomto svete.

Dostupnosť Skladom
Kód: 860
19,90 € –20 % 15,92 €
Turmalín a Larimar náramok
Neohodnotené
Turmalín a Larimar náramok - svetnaramkov.sk
Tip
19,90 € –20 %

Turmalín a Larimar náramok

 

Turmalín skoryl je jedným z najefektívnejších a najsilnejších kameňov, ktoré vás dokážu uzdraviť a chrániť fyzicky, emocionálne, duševne a duchovne. Je to kameň, bez ktorého by ste nikdy nemali byť, pretože vás môže chrániť pred úrazmi, nešťastím, chorobami a všetkým, čo prináša negativitu alebo nešťastie. Vnáša do života vitalitu, zlepšuje náladu a prináša uvedomelosť a tvorivosť. Pomáha proti strachu a depresiám, posilňuje a oživuje telo, zásobuje ho energiou, spomaľuje proces vyčerpania.

Larimar objavil v 70. rokoch minulého storočia Miguel Mendez a nachádza sa na jedinom mieste na svete v Dominikánskej republike. Larimaru sa hovorí aj kameň Atlantíďanov, pretože Dominikánska republika sa považuje za zvyšok Atlantídy. Nádherné farby Larimaru odzrkadľujú modré a biele odtiene oceánu a oblohy ktoré sa nachádzajú v Karibiku. Žiadne dva kamene nie sú rovnaké; každý kus je jedinečný, s vlastnou prirodzenou krásou.

Larimar je všeobecne považovaný za upokojujúci kameň, ktorý ponúka mnoho neuveriteľných liečivých síl. Niektorí ju považujú za pomocnú pri komunikácii a spája sa s korunnou, srdcovou, treťou a krčnou čakrou. Mnoho alternatívnych a holistických liečiteľov používa larimar na rôzne fyzické, emocionálne a duchovné liečebné postupy. Larimar podporuje relaxáciu u nositeľa.

Hematit strieborný odstraňuje psychické výkyvy a poruchy, ktoré majú vplyv na zdravie a stav celého organizmu. Prináša nám vnútorný kľud a pocit tepla, bezpečia a ochrany Matky Zeme. Hematit stimuluje vstrebávanie železa a tvorby červených krviniek. Rieši magnetické bloky okolo nás.

Astrologické znamenia: Panna, Blíženci, Váhy, Škorpión, Kozorožec, Lev

Veľkosť guľôčok z Turmalínu cca 6mm

Veľkosť guľôčok z Larimaru cca 7mm

Veľkosť facetovaného hematitu cca 3x8mm

Rozmer náramku cca 18,5 cm

Pôvod: Brazília, Dominikánska republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: