Chryzokol 10mm náramok

4 hodnotenia

Chryzokol náramok má sfarbenie od svetlozelenej po tmavomodrú a často sa vyskytuje v spojení s malachitom a azuritom. Jeho farba sama o sebe je upokojujúca s tmavomodrozelenou, ktorá vám môže pripomínať vzdialený vrchol hory alebo ticho na dne mora. Chryzokol je kameň pokoja, mieru, intuície, trpezlivosti a bezpodmienečnej lásky, je známy ako liečivý kameň medzi indiánskymi kultúrami, kde sa používa na posilnenie odolnosti tela voči chorobám.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 455/1
10,90 € –20 % 8,72 €
Chryzokol 10mm náramok
4 hodnotenia
Chryzokol 10mm náramok - svetnaramkov.sk
Tip
10,90 € –20 %
5,0 4 hodnotenia

Chryzokol 10mm náramok

Chryzokol je kameň pokoja, mieru, intuície, trpezlivosti a bezpodmienečnej lásky, je známy ako liečivý kameň medzi indiánskymi kultúrami, kde sa používa na posilnenie odolnosti tela voči chorobám.

Už len pohľad naň evokuje jasne modrú farbu Stredozemného mora. Vďaka tomu sa môžete cítiť bezpečnejšie, šťastnejšie a uvoľnenejšie.

Chryzokol je kameň prosperity a obchodnej dôvtipnosti, reagujúci na analytické a intuitívne schopnosti. Je to tiež kameň posilnenia ženských energií, ktorý učí, že skutočná sila sa najlepšie prejaví jemnosťou. Podporuje súcit a pomáha nám obnoviť našu prirodzenú spontánnosť. Má schopnosť priniesť harmóniu, zvýšiť múdrosť. Podporuje vyrovnanosť, jasnosť myslenia a neutrálny, pokojný postoj počas zlého obdobia tým, že očisťuje domov, prostredie a myseľ. Používa sa aj na zníženie nervozity a podráždenosti. 

Chryzokol je kameňom harmónie a komunikácie. Používa na očistenie alebo odstránenie negatívity z človeka. Je to veľmi jemný kameň a jeho energia pôsobí jemným, harmonickým spôsobom. Pomáha zmierniť strach, úzkosť, pocit viny a priniesť nádej. Pokojnosť jeho tyrkysovo-modrej farby odstraňuje negatívne energie, upokojuje a umožňuje pravde a vnútornej múdrosti vyjsť na povrch.

Pomáha nám k duchovnému rozvoju, upokojuje energiu. Používa sa aj pri meditácií. Podporuje vnútornú silu a dôveru. Chryzokol prináša pokoj, inšpiráciu a prosperitu do vášho života. Okrem toho môže podnietiť nové nápady na kreatívne riešenia problémov.

Chryzokol sa nazýva "Kameň komunikácie", pretože predstavuje vyjadrenie, posilnenie a múdrosť. Pomáha prekonávať rôzne fóbie, potláča negatívne naladenie a dodáva motiváciu všetkým, ktorí jej majú nedostatok

Čakra: solar plexu

Znamenie: Váhy, Blíženec, Kozorožec

Pôvod: Peru

Veľkosť guľky cca 10 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Apatit náramok - svetnaramkov.sk
Tip
10,96 €
13,70 € (–20 %)

Apatit rozširuje vedomie, otvára cestu pravde. Utišuje ľútosť, apatiu a zlosť. Znižuje podráždenosť a prekonáva citové vyčerpanie. Uvoľnením energie koreňovej čakry odstraňuje...

Kód: 788
Turmalín, ametyst a kryštál s turmalínom náramok - svetnaramkov.sk
11,12 €
13,90 € (–20 %)

Dokáže od vás odvracať negatívne energie každého druhu. Chráni nás tiež pred vlyvmi nášho okolia, ako sú ľudská závisť a zloba. Pomáha proti strachu a depresiám.

Kód: 388