Achát ohnivý 10mm náramok

9 hodnotení

Achát ohnivý náramok má ohromujúci a jedinečný vzhľad. Stabilizuje auru, eliminuje a transformuje negatívne energie. Jeho čistiaci účinok je silný na všetkých úrovniach. Môže dokonca poslať negatívnu energiu späť osobe, ktorá ju preniesla na vás. Má značne ochranné účinky, hlavne proti urieknutiu. Stimuluje energiu a životnú silu, vďaka čomu sa budete cítiť vitálnejší a energickejší.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 176/1
10,90 € –20 % 8,72 €
Achát ohnivý 10mm náramok
9 hodnotení
Achát ohnivý 10mm náramok - svetnaramkov.sk
Tip
10,90 € –20 %
4,3 9 hodnotení

Achát ohnivý 10mm náramok

Achát ohnivý stabilizuje auru, eliminuje a transformuje negatívne energie. Jeho čistiaci účinok je silný na všetkých úrovniach. Poskytuje motiváciu potrebnú na prekonanie škodlivých závislostí, dodáva odvahu a sebadôveru a zabraňuje vyčerpaniu, ktoré často sprevádza takéto zmeny.

Achát je prospešný pri sebaanalýze a odhaľovaní skrytých okolností, ktoré by mohli narušiť blahobyt. Podporuje sebaprijatie a dôveru, povzbudzuje hovoriť o vlastnej pravde. Achát prekonáva negativitu a horkosť srdca tým, že lieči hnev, podporuje lásku a dodáva odvahu začať odznova. Je užitočný pre akýkoľvek druh traumy.

Ohnivý achát zosúlaďuje éterické telo s fyzickým, uzemňuje a revitalizuje výmenu duchovných a fyzických energií v sebe. Tok a proces tejto výmeny dodáva energiu duši aj organizmu. Ohnivý achát otvára kanály tvorivosti, aby božská inšpirácia mohla prúdiť do činností a prejavov človeka.

Náramok achát ohnivý je symbolom absolútnej dokonalosti. Dodáva duchovnú odvahu a pomáha pri rozvoji vedomia.  Pomáha odstrániť chtivosť a deštruktívne priania. Dá sa použiť aj pri liečbe závislostí.

Ohnivý achát udržuje pevné spojenie so Zemou. Jeho energia pôsobí ukľudňujúcim spôsobom, prináša pocit bezpečia a istoty. Ako kryštál so silnými uzemňujúcimi účinkami dokáže poskytnúť oporu v ťažkých chvíľach.

Čakra: krčná

Astrologické znamenie: Býk, Blíženci, Panna, Škorpión

Veľkosť guľky cca 10mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Achát Botswana kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
Tip
2,32 €
2,90 € (–20 %)

Achát Botswana ktorý sa niekedy označuje ako „ Kameň zmeny “, je ohromujúci kameň s nespočetným množstvom silných vlastností. Tento klenot, najkráľovskejší zo všetkých...

Kód: 32/15
Drak a mantry náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
17,60 €
22 € (–20 %)

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúseným zlatým drakom a mantrami. Drak je jedným z najobľúbenejších symbolov spojených so silou, odvahou, dokonalosťou,...

Kód: 168
Obsidán jadeit a achát červený náramok - svetnaramkov.sk
7,12 €
8,90 € (–20 %)

Čierny obsidián prezývaný aj Apačská slza. Výborne funguje pri pohlcovaní negatívnej energie a ochrane aury. Jadeit priťahuje šťastie, lásku a peniaze. Je symbolom čistoty a...

Kód: 898
Achát ohnivý, koral, kryštál ,ruženín náramok - svetnaramkov.sk
Tip
12,80 €
16 € (–20 %)

Náramok zložený z achátu ohnivého, koralu, kryštálu a ruženínu. Jeho energia pôsobí ukľudňujúcim spôsobom, prináša pocit bezpečia a istoty. Achát ohnivý odstraňuje a...

Kód: 00025