Drak a mantry náramok achát čierny

1 hodnotenie

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúseným zlatým drakom a mantrami. Drak je jedným z najobľúbenejších symbolov spojených so silou, odvahou, dokonalosťou, vitalitou, vznešenosťou a vodcovstvom. Zlatý drak priťahuje bohatstvo, šťastie, hojnosť a úspech.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 168
22 € –20 % 17,60 €
Drak a mantry náramok achát čierny
1 hodnotenie
Drak a mantry náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
22 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Drak a mantry náramok achát čierny

 Drak je považovaný za najsilnejší symbol šťastia a prosperity, pretože sa verí, že drak vydáva špeciálnu formu chi , známu ako „ Seng Chi “ alebo „Nebeský dych“.  

Zlatý drak priťahuje bohatstvo, šťastie, hojnosť a úspech. Z tohto dôvodu je drak takým priaznivým a obľúbeným symbolom šťastia , ktorý sa používa na zvýšenie obchodného úspechu a prosperity. Zlatá farba draka predstavuje prvok Zeme.

Drak je jedným zo štyroch nebeských zvierat, dôležitým a mocným symbolom Feng shui. Predstavuje najvyššiu symbol jang, mužskú silu, odvahu, statočnosť, veľkorysosť a plnosť

Mantra pochádza zo sanskrtu, znamená posvätný zvuk. Mantra môže byť tiež rozdelená do koreňových sanskrtských slov „man“, čo znamená myseľ, a „tra“, čo znamená dodať alebo uvoľniť. Preto môžu mantry pôsobiť ako nástroj na uvoľnenie mysle a uvoľnenie znepokojujúcich myšlienok. Mantry môžu pomôcť pri vytváraní relaxačnej odozvy, čím vám dajú pocit pokoja. Mantry sú mocným nástrojom na zlepšenie vašej meditačnej praxe. Pomocou mantry sa môžeme liečiť, rozvíjať svoju osobnosť, pritiahnuť do svojho života duchovné pôsobenie.

V čiernom acháte je vybrúsený zlatý symbol draka. Achát čierny dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Prináša šťastie tomu, kto ho nosí. Ochraňuje nás pred nebezpečenstvom. Stabilizuje a čistí auru tým, že z nej odstraňuje negatívne prvky a mení negatívnu energiu na pozitívnu.

Magnetický hematit nás chráni. Posilňuje naše spojenie so zemou a vďaka čomu sa cítime bezpečne. Obdarúva nás odvahou, silou, vytrvalosťou a vitalitou. Hematit, "kameň pre myseľ", stimuluje koncentráciu a sústredenie, zlepšuje pamäť. Zameriava sa na energiu a emócie na rovnováhu medzi telom, mysľou a duchom.

Astrologické znamenie: Kozorožec, Váha, Škorpión

Rozmer guľôčky čierneho achátu s vybrúseným zlatým drakom 10mm.

Rozmer guľôčky čierneho achátu s vybrúsenou zlatou mantrou 10mm.

Rozmer guľôčky čierneho achátu 8mm.

Rozmer hematitu 6mm.

Veľkosť náramku cca: 18,5cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Fénix náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
15,12 €
18,90 € (–20 %)

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúsenym zlatým fénixom. Fénix podľa legendy je znakom nebeskej priazne, láskavosti, šťastia, cnosti a milosti. Tento nebeský vták...

Kód: 882/1
Fénix a mantry náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
17,60 €
22 € (–20 %)

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúseným zlatým fénixom a mantrami. Fénix podľa legendy je znakom nebeskej priazne, láskavosti, šťastia, cnosti a milosti. Tento...

Kód: 168/1