Drak a mantry náramok achát čierny

1 hodnotenie

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúseným zlatým drakom a mantrami. Drak je jedným z najobľúbenejších symbolov spojených so silou, odvahou, dokonalosťou, vitalitou, vznešenosťou a vodcovstvom. Zlatý drak priťahuje bohatstvo, šťastie, hojnosť a úspech.

Dostupnosť Skladom
Kód: 168
22 € –20 % 17,60 €
Drak a mantry náramok achát čierny
1 hodnotenie
Drak a mantry náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
Novinka
22 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Drak a mantry náramok achát čierny

 Drak je považovaný za najsilnejší symbol šťastia a prosperity, pretože sa verí, že drak vydáva špeciálnu formu chi , známu ako „ Seng Chi “ alebo „Nebeský dych“.  

Zlatý drak priťahuje bohatstvo, šťastie, hojnosť a úspech. Z tohto dôvodu je drak takým priaznivým a obľúbeným symbolom šťastia , ktorý sa používa na zvýšenie obchodného úspechu a prosperity. Zlatá farba draka predstavuje prvok Zeme.

Drak je jedným zo štyroch nebeských zvierat, dôležitým a mocným symbolom Feng shui. Predstavuje najvyššiu symbol jang, mužskú silu, odvahu, statočnosť, veľkorysosť a plnosť

Mantra pochádza zo sanskrtu, znamená posvätný zvuk. Mantra môže byť tiež rozdelená do koreňových sanskrtských slov „man“, čo znamená myseľ, a „tra“, čo znamená dodať alebo uvoľniť. Preto môžu mantry pôsobiť ako nástroj na uvoľnenie mysle a uvoľnenie znepokojujúcich myšlienok. Mantry môžu pomôcť pri vytváraní relaxačnej odozvy, čím vám dajú pocit pokoja. Mantry sú mocným nástrojom na zlepšenie vašej meditačnej praxe. Pomocou mantry sa môžeme liečiť, rozvíjať svoju osobnosť, pritiahnuť do svojho života duchovné pôsobenie.

V čiernom acháte je vybrúsený zlatý symbol draka. Achát čierny dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Prináša šťastie tomu, kto ho nosí. Ochraňuje nás pred nebezpečenstvom. Stabilizuje a čistí auru tým, že z nej odstraňuje negatívne prvky a mení negatívnu energiu na pozitívnu.

Magnetický hematit odstraňuje psychické výkyvy a poruchy, ktoré majú vplyv na zdravie a stav celého organizmu. Prináša nám vnútorný kľud a pocit tepla, bezpečia a ochrany Matky Zeme. Hematit stimuluje vstrebávanie železa a tvorby červených krviniek. Rieši magnetické bloky okolo nás.

Astrologické znamenie: Kozorožec, Váha, Škorpión

Veľkosť guľôčky čierneho achátu s vybrúseným zlatým drakom 10mm.

Veľkosť guľôčky čierneho achátu s vybrúsenou zlatou mantrou 10mm.

Veľkosť guľôčky čierneho achátu 8mm.

Veľkosť hematitu 6mm.

Veľkosť náramku cca: 18,5cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Drak náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
Novinka
12,60 € bez DPH
15,12 €
18,90 € (–20 %)

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúsenym zlatým drakom. Drak je považovaný za najsilnejší symbol šťastia a prosperity, pretože sa verí, že drak vydáva špeciálnu formu...

Kód: 882
Fénix náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
Novinka
12,60 € bez DPH
15,12 €
18,90 € (–20 %)

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúsenym zlatým fénixom. Fénix podľa legendy je znakom nebeskej priazne, láskavosti, šťastia, cnosti a milosti. Tento nebeský vták...

Kód: 882/1
Fénix a mantry náramok achát čierny - svetnaramkov.sk
Novinka
14,66 € bez DPH
17,60 €
22 € (–20 %)

Náramok z čierneho achátu a hematitu s vybrúseným zlatým fénixom a mantrami. Fénix podľa legendy je znakom nebeskej priazne, láskavosti, šťastia, cnosti a milosti. Tento...

Kód: 168/1