Achát ohnivý, koral, kryštál ,ruženín náramok

4 hodnotenia

Náramok zložený z achátu ohnivého, koralu, kryštálu a ruženínu. Jeho energia pôsobí ukľudňujúcim spôsobom, prináša pocit bezpečia a istoty. Achát ohnivý odstraňuje a transformuje negatívne energie. Môže dokonca poslať negatívnu energiu späť osobe, ktorá ju preniesla na vás. Biely koral prináša svojmu nositeľovi pokoj, harmóniu, šťastie a ochranu pred zlými vplyvmi. Kryštál sa považuje za neuveriteľný zdroj ochrany. Bežne sa používa na blokovanie negatívnych energií a vibrácií, čím poskytuje štít okolo tela pre duchovnú silu. Ruženín so svojou jemnou ružovou esenciou je kameňom srdca, kryštálom bezpodmienečnej lásky.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 00025
16 € –20 % 12,80 €
Achát ohnivý, koral, kryštál ,ruženín náramok
4 hodnotenia
Achát ohnivý, koral, kryštál ,ruženín náramok - svetnaramkov.sk
Tip
16 € –20 %
4,8 4 hodnotenia

Achát ohnivý, koral, kryštál, ruženín náramok

Achát ohnivý stabilizuje auru, eliminuje a transformuje negatívne energie. Jeho čistiaci účinok je silný na všetkých úrovniach. Poskytuje motiváciu potrebnú na prekonanie škodlivých závislostí, dodáva odvahu a sebadôveru a zabraňuje vyčerpaniu, ktoré často sprevádza takéto zmeny.

Achát je prospešný pri sebaanalýze a odhaľovaní skrytých okolností, ktoré by mohli narušiť blahobyt. Podporuje sebaprijatie a dôveru, povzbudzuje hovoriť o vlastnej pravde. Achát prekonáva negativitu a horkosť srdca tým, že lieči hnev, podporuje lásku a dodáva odvahu začať odznova. Je užitočný pre akýkoľvek druh traumy. Zosúlaďuje éterické telo s fyzickým, uzemňuje a revitalizuje výmenu duchovných a fyzických energií v sebe. Tok a proces tejto výmeny dodáva energiu duši aj organizmu. Ohnivý achát otvára kanály tvorivosti, aby božská inšpirácia mohla prúdiť do činností a prejavov človeka.

Biely koral prináša svojmu nositeľovi pokoj, harmóniu, šťastie a ochranu pred zlými vplyvmi. Biela farba tiež znamená čistotu a nevinnosť v mnohých kultúrach, čo z nej robí ideálny symbol pre tých, ktorí hľadajú duchovné vedenie alebo silu. Jeho jedinečné vlastnosti z neho urobili vyhľadávaný kameň pre svoju veľkú energiu, ktorá prináša šťastie vo všetkých aspektoch života. Prináša mier, pokoj a emocionálnu rovnováhu nositeľovi, pomáha mu cítiť sa viac sústredený a uzemnený. Biely koral stimuluje intuíciu a kreativitu, zlepšuje umelecké schopnosti alebo duchovné praktiky.

Kryštál sa považuje za neuveriteľný zdroj ochrany. Bežne sa používa na blokovanie negatívnych energií a vibrácií, čím poskytuje štít okolo tela pre duchovnú silu. Ľudia používajú kryštál po stáročia, pretože prináša jasnosť mysle. Kryštál je zdrojom liečivej a ochrannej energie. Keď nosíte náramok z kryštálu, jeho silná energia vytvára pocit rovnováhy. To umožňuje, aby vás jeho upokojujúce vlastnosti sprevádzali po celý deň a vytvárali celkový energizujúci a regeneračný účinok. Kryštál je spojený s rovnováhou, jasnosťou a energiou, pripisuje sa mu prínos pre celkové zdravie a duchovnú pohodu. Kryštál je zdrojom liečivej a ochrannej energie. Keď nosíte náramok z kryštálu, jeho silná energia vytvára pocit rovnováhy. 

Ruženín so svojou jemnou ružovou esenciou je kameňom srdca, kryštálom bezpodmienečnej lásky. Nesie jemnú ženskú energiu súcitu a pokoja, nehy, uzdravenia a pohodlia. Hovorí priamo k srdcovej čakre, rozpúšťa emocionálne rany, strachy, odpor a cirkuluje milujúcu energiu v celej aure. Prebúdza srdce k jeho vlastnej vrodenej láske, poskytuje hlboký pocit osobného naplnenia a spokojnosti, čo umožňuje človeku skutočne dávať a prijímať lásku od druhých. Ruženin má vibrácie ktoré čistia emócie a celé aurické pole a liečia srdce. Podporuje uvoľnenie napätia od stresu, rozpustenie hnevu, odporu, rozptýlenie strachu a podozrievania, čím poskytuje znovuzrodenie nádeje a viery. Pomáha tiež pri liečení fyzických srdcových chorôb a traumy. Jedná s o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdečnú čakru. Ak k sebe chcete prilákať lásku, nemusíte hľadať už nič iné než ruženín. Je známe, že ruženín uvoľňuje negatívnu energiu z vašej aury a prináša pozitívnu, liečivú energiu do vašej mysle. Ruženín pomáha človeku cítiť sa energickejšie, pokojnejšie a milujúcejšie. 

Čakra: Krčná, Základná a srdca.

Astrologické znamenie: Býk, Blíženci, Panna, Škorpión, Váhy, Lev, Kozorožec, Vodnár

Rozmer guľôčok 8mm a 1x 10mm

Rozmer náramku cca 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Kryštál facet náramok - svetnaramkov.sk
6,32 €
7,90 € (–20 %)

Kryštál je spojený s rovnováhou, jasnosťou a energiou, pripisuje sa mu prínos pre celkové zdravie a duchovnú pohodu. Kryštál je zdrojom liečivej a ochrannej energie. Keď...

Kód: 598