Prívesok orgonit - Turmalín

1 hodnotenie

Prívesok orgonit turmalín má pozitívny vplyv na energetické pole a podporuje vyvažovanie a harmonizáciu energií. Turmalín je jedným z najefektívnejších a najsilnejších kameňov, ktoré vás dokážu chrániť fyzicky, emocionálne, duševne a duchovne. Je to kameň, bez ktorého by ste nikdy nemali byť, pretože vás môže chrániť pred úrazmi, nešťastím, chorobami a všetkým, čo prináša negatívitu alebo nešťastie.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 256
10,90 € –20 % 8,72 €
Prívesok orgonit - Turmalín
1 hodnotenie
Prívesok orgonit Turmalín - svetnaramkov.sk
10,90 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Prívesok orgonit - Turmalín

Prívesok orgonit turmalín má pozitívny vplyv na energetické pole a podporuje vyvažovanie a harmonizáciu energií. Orgonit je objekt vytvorený kombináciou organického materiálu, kovových výplní a kryštálov. Jeho názov je odvodený od teórie orgónu, ktorú vyvinul rakúsky psychoanalytik Wilhelm Reich v 20. storočí.

  1. Rovnováha a posilnenie energetického poľa: Mnoho ľudí používa orgonit s cieľom dosiahnuť rovnováhu a posilnenie svojho energetického poľa, čo by mohlo prispieť k celkovému duševnému a fyzickému blahobytu.
  2. Ochrana pred elektromagnetickým žiarením (EMP): Orgonit sa často používa na ochranu pred negatívnym elektromagnetickým žiarením generovaným elektronikou, ako sú počítače a mobilné telefóny.
  3. Neutralizácia negatívnej energie: Orgonit je schopný absorbovať negatívnu energiu z okolia a premeniť ju na pozitívnu.
  4. Harmonizácia a vyrovnanie energie: Orgonit podporuje harmonizáciu energie v okolí a vyvažovanie energetických tokov.

Turmalín je ochranný kameň, poskytuje podporu aj zvyšku čakier. Funguje na rozptýlenie, očistenie a transformáciu všetkých negatívnych energií a entít, ktoré môžu ovplyvňovať vašu auru. Použite turmalín na očistenie svojho aurického poľa a elimináciu negatívnych myšlienok, úzkosti, zášti, sebahodnotenia, pochybností alebo pocitov bezcennosti.

Strom života reprezentuje silu a vitalitu, ktorá prúdi cez všetky formy života. Strom života je vnímaný ako symbol schopnosti rásť a prekonať obmedzenia. Jeho vetvy sa rozprestierajú smerom nahor a do strán, čo môže predstavovať schopnosť zdolávať prekážky. Korene stromu života sa rozširujú do zeme a symbolizujú jeho odolnosť a pevnosť. Je symbolom počiatku, nebeského raja, nesmrteľnosti, plodnosti, stáleho znovuzrodenia, hojnosti, dostatku, sily a stability.

Rozmer cca: 5cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: