Prívesok orgonit srdiečko - Heliotrop

1 hodnotenie

Prívesok orgonit heliotrop v tvare srdiečka má pozitívny vplyv na energetické pole a podporuje vyvažovanie a harmonizáciu energií. Heliotrop, známy tiež ako krvavý kameň, je minerál s charakteristickými červenými škvrnami spôsobenými prítomnosťou oxidu železa. Heliotrop sa spája s energiou a vitalitou. Je považovaný za kameň, ktorý pomáha zvýšiť fyzickú a mentálnu energiu, posilňuje vitalitu. 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 119
8,90 € –20 % 7,12 €
Prívesok orgonit srdiečko - Heliotrop
1 hodnotenie
Prívesok orgonit srdiečko Heliotrop - svetnaramkov.sk
8,90 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Prívesok orgonit srdiečko - Heliotrop

Prívesok orgonit heliotrop v tvare srdiečka má pozitívny vplyv na energetické pole a podporuje vyvažovanie a harmonizáciu energií. Orgonit je objekt vytvorený kombináciou organického materiálu, kovových výplní a kryštálov. Jeho názov je odvodený od teórie orgónu, ktorú vyvinul rakúsky psychoanalytik Wilhelm Reich v 20. storočí.

  1. Rovnováha a posilnenie energetického poľa: Mnoho ľudí používa orgonit s cieľom dosiahnuť rovnováhu a posilnenie svojho energetického poľa, čo by mohlo prispieť k celkovému duševnému a fyzickému blahobytu.
  2. Ochrana pred elektromagnetickým žiarením (EMP): Orgonit sa často používa na ochranu pred negatívnym elektromagnetickým žiarením generovaným elektronikou, ako sú počítače a mobilné telefóny.
  3. Neutralizácia negatívnej energie: Orgonit je schopný absorbovať negatívnu energiu z okolia a premeniť ju na pozitívnu.
  4. Harmonizácia a vyrovnanie energie: Orgonit podporuje harmonizáciu energie v okolí a vyvažovanie energetických tokov.

Heliotrop, známy tiež ako krvavý kameň, je minerál s charakteristickými červenými škvrnami spôsobenými prítomnosťou oxidu železa. Heliotrop sa spája s energiou a vitalitou. Je považovaný za kameň, ktorý pomáha zvýšiť fyzickú a mentálnu energiu, posilňuje vitalitu. Heliotrop sa považuje za kameň ochrany. Môže byť nosený alebo umiestnený na miestach s cieľom poskytnúť energetickú ochranu pred negatívnou energiou a nepriaznivými vplyvmi. Heliotrop sa spája s podporou a posilnením vzťahov. Je kameňom lásky a priateľstva, pomáhajúcim vytvárať hlboké a pozitívne vzťahy. Zvyšovať sebavedomie a sebaprijatie. Podporuje osobný rast a rozvoj.

Rozmer cca: 3,8cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: