Prívesok ametyst drúza

1 hodnotenie

Prívesok ametyst drúza z prírodného neopracovaného kameňa. Ametyst je upokojujúci a čistiaci. Zmierňuje stres a podporuje koncentráciu a meditáciu. Je to veľmi prospešný kameň pre myseľ, umožňuje nájsť rovnováhu a vyrovnanosť.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 00022
5,80 € –20 % 4,64 €
Prívesok ametyst drúza
1 hodnotenie
Prívesok ametyst drúza - svetnaramkov.sk
5,80 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Prívesok ametyst drúza

Každá ametystová drúza je jedinečná a má svoje vlastné charakteristiky tvaru a farby. Tieto vlastnosti sa môžu líšiť od produktového obrázku.

Ametyst bol po celé veky veľmi cenený pre svoju ohromujúcu krásu a legendárne schopnosti stimulovať, upokojovať myseľ a emócie. Ametyst čistí auru od akejkoľvek negatívnej energie a vytvára okolo tela ochranný štít Svetla. Ametyst stimuluje tretie oko a éterické čakry, čím zvyšuje kognitívne vnímanie a urýchľuje rozvoj intuitívnych a psychických schopností. Iniciuje múdrosť a väčšie porozumenie. Tento kameň je ideálny aj pre tých, ktorí smútia nad stratou milovaného človeka.

Posilňuje predstavivosť a intuíciu a zdokonaľuje procesy myslenia. Pomáha pri asimilácii nových myšlienok a pri realizácii projektov. Ametyst je tiež známy ako talizman úspechu. 

Je známe, že bledne na priamom slnečnom svetle, a preto je potrebné postupovať opatrne. Nabíjať pri splne.

Čakra: tretie oko

Astrologické znamenie: Ryby, Kozorožec, Baran

Nepravidelný tvar.

Rozmer cca: 20mm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Prívesok ametyst ceruzka - svetnaramkov.sk
3,99 €
4,99 € (–20 %)

Prívesok ceruzka z ametystu v tvare hexagónu. Ametyst bol po celé veky veľmi cenený pre svoju ohromujúcu krásu a legendárne schopnosti stimulovať, upokojovať myseľ a...

Kód: 632/3
Ametyst náramok - svetnaramkov.sk
Tip
6,56 €
8,20 € (–20 %)

Ametyst je meditatívny a upokojujúci kameň, ktorý pôsobí v emocionálnej, duchovnej a fyzickej rovine.. Ametyst má silnú liečivú a očistnú moc. Pomáha proti nespavosti...

Kód: 113