Turmalín kameň prírodný

Kód: 867
Neohodnotené
2,30 €
Skladom

Turmalín prírodný pomáha vytvárať štít okolo osoby alebo miestnosti, aby zabránil vstupu negatívnych alebo neželaných energií. Ponúka tiež uzemnenie a pomoc pri vyvážení všetkých čakier. Pomocou čierneho turmalínu uvoľnite stres a negatívne myšlienky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umiestnenie turmalínu do blízkosti postele môže byť tiež užitočné, ak nemôžete spať, pretože sa cítite úzkostlivo a neuzemnene, alebo ak máte pocit, že potrebujete ochranu pred zlými snami. 

Môžete chrániť svoj domov alebo konkrétnu izbu v domácnosti vytvorením mriežky z čierneho turmalínu. Ak chcete vytvoriť mriežku, vložte kúsok turmalínu do každého rohu vášho domu alebo miestnosti, ktorú chcete chrániť.

Čierny turmalín môžete nosiť so sebou, keď ste vonku a chystáte sa vytvoriť ochranný štít bez ohľadu na to, kde ste. To je obzvlášť výhodné, keď viete, že sa ocitnete na preplnených alebo verejných miestach, kde budete obklopení mnohými ľuďmi a emóciami. Kus turmalínu môžete vložiť do kabelky alebo vrecka alebo nosiť náramok z turmalínu.

Vnáša do života vitalitu, zlepšuje náladu a prináša uvedomelosť a tvorivosť. Pomáha proti strachu a depresiám, posilňuje a oživuje telo, zásobuje ho energiou, spomaľuje proces vyčerpania. Regeneruje nervový systém, pomáha pri paralýze a skleróze multiplex.

Znamenia: Panna, Blíženci, Váhy, Škorpión, Kozorožec

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 2.5 - 3cm

cena za 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: