Hematit kameň prírodný

Neohodnotené

Hematit prírodný je minerál oxidu železitého, ktorý má hexagonálnu kryštalickú štruktúru. Hematit je upokojujúcim kameňom pre myseľ a kameňom úspechu v právnych sporoch. Je to zosilňovač a pomôcka pre jasnosť myslenia a kontrolu stresu. Hematit absorbuje negatívnu energiu a premieňa ju na pozitívnu vibráciu.

Dostupnosť Skladom
Kód: 33/5
1,50 €
Hematit kameň prírodný
Neohodnotené

Hematit je vynikajúci na energetickú podporu zotavenia z akejkoľvek choroby krvi a tvorby krvi v kostnej dreni. Môže pôsobiť ako posilňovač pečene a môže pomôcť pri detoxikačnom procese. Hematit má upokojujúce vibrácie, ktoré robia zázraky u tých, ktorí majú vysoký krvný tlak alebo poruchu hyperaktivity.

Hematit je tradičný meditačný kameň. Má výrazný upokojujúci účinok, ktorý umožňuje astrálne cestovanie a komunikáciu v duchovnom svete, ktoré závisia od tichej a naladenej mysle. Vynikajúci kameň na vyváženie tela, mysle a ducha.

Astrologické znamenie: Škorpión, Baran

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 3-4cm.

Cena za 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

hematit strieborný náramok - svetnaramkov.sk
5,21 € bez DPH
6,25 €

Hematit uvádza do rovnováhy telo, myseľ i ducha. Odstraňuje všetko nepriaznivé a bráni negatívnym energiám vstupovať do aury, čím v tele nastoľuje pokoj, mier a harmóniu.

Kód: 347
Lávový kameň, hematit náramok - svetnaramkov.sk
Tip
5,58 € bez DPH
6,70 €

Láva je roztavená hornina vytlačená sopkou počas erupcie. Lávový kameň je základný kameň, ktorý posilňuje spojenie človeka s matkou Zemou. Dodáva nám silu a odvahu a...

Kód: 319
Ametyst kameň prírodný - svetnaramkov.sk
Tip
0,83 € bez DPH
1 €

Ametyst prírodný je jeden z najpopulárnejších kryštálov. Ametyst bol po celé veky veľmi cenený pre svoju ohromujúcu krásu a legendárne schopnosti stimulovať,...

Kód: 33