Opál ružový, kryštál, achát náramok

5 hodnotení

Náramok z ružového opálu, kryštálu praskaného a achátu čierneho. Opál je citlivý kameň s jemnými vibráciami. Sprístupňuje kozmické vedomie a prebúdza duševné a mystické vízie. Podnecuje originálne a dynamické tvorivé sily. Kryštál praskaný nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Achát čierny dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 893
9,90 € –20 % 7,92 €
Opál ružový, kryštál, achát náramok
5 hodnotení
Opál ružový, kryštál, achát náramok - svetnaramkov.sk
9,90 € –20 %
5,0 5 hodnotení

Opál ružový, kryštál, achát náramok

Ružový opál je citlivý kameň s jemnými vibráciami. Sprístupňuje kozmické vedomie a prebúdza duševné a mystické vízie. Podnecuje originálne a dynamické tvorivé sily. V citovom živote bol opál oddávna spájaný s láskou a vášňou, s túžbou a erotikou. Opál sa dá použiť na liečenie zemského energetického poľa, v ktorom odstraňuje poškodenia a dodáva mu novú energiu a stabilitu.

Kryštál praskaný vyrovnáva, čistí a chráni našu auru, odstraňuje blokády energie a nabíja nás novou energiou. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Kryštál je kameňom zdravia, šťastia, lásky a bohatstva. Pôsobí na všetky čakry a energetická dráhy v tele. Na kryštáloch je niečo magické a zvláštne. Praskaný kryštál vyrovnáva, čistí a chráni našu auru, odstraňuje blokády energie a nabíja nás novou energiou.

Achát čierny dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Prináša šťastie tomu, kto ho nosí. Ochraňuje nás pred nebezpečenstvom. Stabilizuje a čistí auru tým, že z nej odstraňuje negatívne prvky a mení negatívnu energiu na pozitívnu.

Čakra: Korunná, Hrdelná, Tretie oko

Astrologické znamenie: Rak, Váhy, Ryby, Škorpión, Kozorožec, Lev, Vodnár

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Náramok má cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

kryštál praskaný náramok - svetnaramkov.sk
Tip
5,52 €
6,90 € (–20 %)

Kryštál praskaný nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Vnáša do duše jasno a čistotu. Horský kryštál je vďaka svojej jedinečnej špirálovej kryštalickej forme...

Kód: 356
mačacie oko ružové náramok - svetnaramkov.sk
5,28 €
6,60 € (–20 %)

Mačacie oko ružové je drahokam, ktorý sa doslova odleskuje ako oko mačky. Bol po stáročia obdivovaný vďaka svojej silnej energii, ktorá odvracia zlo a priťahuje hojnosť. Ak...

Kód: 267/2